• Свеж
Чист Ден На Г-ѓа Мејер Течен Сапун За Раце, Дејзи Мирис, 12. Шише

Чист Ден На Г-ѓа Мејер Течен Сапун За Раце, Дејзи Мирис, 12. Шише

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Течен Сапун За Раце За Чист Ден На Г - ѓа Мејер, Мирис На Дејзи, Шише Од 12,5 Унци-Сапуните За раце На Г-Ѓа Мејер се специјално направени за чистење и освежување на рацете без прекумерно сушење, истовремено обезбедувајќи посебен, единствен мирис за вашиот дом. Светлиот цветен мирис на свежо сонце и маргаритки инспириран од градината. Оваа вредна формула за сапун за раце содржи маслиново масло, алое вера и етерични масла и смислено избрани состојки кои ги чистат и освежуваат рацете. Направено без парабени, фталати или состојки добиени од животинско потекло и секогаш формула сапун без суровост. Достапно и во други мириси и производи инспирирани од градината, како Што се Сапун За Садови и Средство за Чистење На Повеќе Површини. Г – ѓа Мејер Е Вкоренета Во Добрината. Вреден, сапун за сушење за зафатени раце. Течен рачен сапун направен со етерични масла, алое вера, маслиново масло и други смислено избрани состојки. Светлиот цветен мирис на свежо сонце и маргаритки инспириран од градината. Рачен сапун направен без парабени, фталати или вештачки бои. Производите На Г-ѓа Мејер се направени со формули без суровост и Се сертифицирани За Зајачиња што Скокаат. Навлажнувачки сапун за раце што ги омекнува зафатените и вредни раце. Без состојки добиени од животинско потекло и не тестирани на животни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.