• Свеж
Девојките на детските места меѓу лакот фустан, големини 4-16

Девојките на детските места меѓу лакот фустан, големини 4-16

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Детскиот фустан за девојче од девојчето е совршен за пролетни прилики. Клучен детал е деталите за лакот на предниот дел што се прицврстуваат на ракавите надвор од рамо. Постојат ленти за резервоарот за дополнителна удобност. Фустанот помеѓу лакот е дизајниран да се повлече со еластична половината и ќе се погоди над коленото. Доаѓа во големини 4-16. Направено од 96% полиестер/4% спандекс quакард. Патент на грб. Лак врат со ладно рамо. Руфл полите. Дизајнирано во должина над коленото. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дриндф Женски Ремени За Шпагети Миди Фустан Трендовски V Врат Цврст Фустан За Тело Елегантни Фустани За Матурска Сирена Симпатична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дриндф Женски Ремени За Шпагети Миди Фустан Трендовски V Врат Цврст Фустан За Тело Елегантни Фустани За Матурска Сирена Симпатична

Без разлика дали претпочитате светли и смели бои или пригушени неутрални, имаме нешто за секого.✿Добре�

DEN 0.67
Фустан од чипка за чипка од чипка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустан од чипка за чипка од чипка

Освежете го вашиот малечки пролет и лето гардероба со овој фустан на девојчиња од Wonder Nation Направено е од

DEN 271.84
Џубонг Божиќ Се Занимава Жените Почвата Мода V-Вратот Светки Фустан Долг Ракав Партија Долги Фустани На Дозвола, Розова, И
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џубонг Божиќ Се Занимава Жените Почвата Мода V-Вратот Светки Фустан Долг Ракав Партија Долги Фустани На Дозвола, Розова, И

◆ Ве Молиме внимателно проверете ја табелата со големини во сликата на производот ✿ Секојдневно напра�

DEN 283.04
Кајануо Долг Фустан За Жена Назад Во Училиште Матурска Облека Дозвола Женска Мода Секси В-Вратот Ресел Чипка Без Ракави Цврсти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Долг Фустан За Жена Назад Во Училиште Матурска Облека Дозвола Женска Мода Секси В-Вратот Ресел Чипка Без Ракави Цврсти

Женска Мода Секси ВВратот Реси Чипка Цврст Глуждот Должина Фустани 1.It изработен е од висококвалитетни �

DEN 0.33
Ајомет Цвет Девојка Фустан Фустан За Деца Свадба Деверуша Церемонија Партија Матурска Формална Топка Фустан Принцеза Подуени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ајомет Цвет Девојка Фустан Фустан За Деца Свадба Деверуша Церемонија Партија Матурска Формална Топка Фустан Принцеза Подуени

Деца Девојки Цветни Принцеза Деверуша Церемонија Наметка Роденденска Забава Венчаница 2т Фустанстилск

DEN 0.67