• Свеж
Меѓународна закачалка од орев од орев од дрво со цврсто дрво, пакет

Меѓународна закачалка од орев од орев од дрво со цврсто дрво, пакет

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Одлично мултифункционално парче, оваа закачалка е идеална за врвови и јакни. Исто така, се одликува со вкрстена лента за панталони што висат. Ситно тврдо дрво - рамно тело - Должина : 17 " - 7/16" - Заврши од лак на орев - Полиран хромиран хардвер - цврста лента за остава од дрво - изрез за висечки ленти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Меѓународна Закачалка Метална Нелизгачка Винил Обложена Горна Закачалка, Бела Завршница Со Хромиран Хардвер, Бо од 100
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Меѓународна Закачалка Метална Нелизгачка Винил Обложена Горна Закачалка, Бела Завршница Со Хромиран Хардвер, Бо од 100

Овие цврсти, добро конструирани закачалки имаат ултра тенко тело за заштеда на простор покриено со бел �

DEN 623.68
Големата Американска Компанија За Закачалки Црна Дрвена Комбо Закачалка Со Прилагодливи Клипови За Перници, Случај На Рамни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Големата Американска Компанија За Закачалки Црна Дрвена Комбо Закачалка Со Прилагодливи Клипови За Перници, Случај На Рамни

Пополнете го секој плакар со овие црни дрвени комбо закачалки, кои доаѓаат во кутија од 50 Закачалките до

DEN 399.68
Закачалка централна рециклирана црна тешка пластична панталони и здолништа на дното закачалки со клипови со затегнување и полирани
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Закачалка централна рециклирана црна тешка пластична панталони и здолништа на дното закачалки со клипови со затегнување и полирани

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

DEN 158.08
Врвна закачалка од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки W цреша финиш и четкана хром вртење кука и
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Врвна закачалка од дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки W цреша финиш и четкана хром вртење кука и

Направени од фино тврдо дрво, овие добро конструирани закачалки имаат лакирана завршница на цреша и чет

DEN 180.80
Издувен Систем Закачалка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Издувен Систем Закачалка

Ап издувен систем за издувни гасови закачалката изгради репутација во автомобилската индустрија за кв�

DEN 2.00
Врвна закачалка од црно дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки со хром вртење кука и изрез за јакна од
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Врвна закачалка од црно дрво, заштеда на простор за заштеда на рамни дрвени закачалки со хром вртење кука и изрез за јакна од

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор, дв�

DEN 180.80