• Свеж
Лесимсам Женски Обичен Фустан Со Кратки Ракави Моден Печатен Шифон Фустан Со Висок Врат Со Висок Струк А-линија

Лесимсам Женски Обичен Фустан Со Кратки Ракави Моден Печатен Шифон Фустан Со Висок Врат Со Висок Струк А-линија

Buyers rating:
DEN 447.84

Од стоката

Фустан со кратки ракави со кратки ракави со женски модни точки- - - вграден фустан може да ја тргне вашата фигура, има еден вид ефект на истегнување и зајакнување, овој фустан е ваш совршен избор, шик и удобен; не можете да ги пропуштите овие неверојатни прекрасни алишта. Ова е добар подарок за вашиот љубовник или за себе!. Големина шема : . Големина (см). St Length : t85t Bust : t100пресврт : t62-97tsleve : t24. Мt Length : t87t Bust : t104пресврт : t66-101tsleve : t24.5. Lt Length : t89t Bust : t110пресврт : t72-107tsleve : t25. 1. XLt Length : t91t Bust : t116пресврт : t78-113tsleve : t25.7. Големина (инч). St Length : t33. 46t Bust : t39. 37пресврт : t24. 41-38. 19tsleve : t9. 45. Mt Length : t34. 25t Bust : t40. 94пресврт : t25. 98-39. 76tsleve : t9. 65. Lt Length : t35. 94t Bust : t43. 31пресврт : t28. 35-42. 13tsleve : t9. 88. XLt Length : t35. 83t Bust : t45. 67пресврт : t30. 71-44. 49tsleve : t10. 12. Спецификација : . Материјал : Шифон. Стил : Улица. Шема : Печатени. Соодветна возраст : 18-24 години. Применлив пол : Женски. Изборна боја : Зелена, црвена, црна, розова, портокалова, светло зелена, жолта. Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-3 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1 * фустан материјал погоден за Кожата : Изработен од висококвалитетна шифонска ткаенина, дише и мала тежина, отпорен на пот и без иритација, мек на допир и удобен за носење. Модерен дизајн : Секојдневен стил на шиење v - вратот и високиот струк, моден дизајн со печатени точки, го прават фустанот со кратки ракави поразновиден и ве прават пошармантни. Див фустан : Може да се совпадне со јакни, високи потпетици, накит и чанти за да ве направат попривлечни, нашите летни кратки фустани исто така идеален подарок за вашите пријатели. Применливи прилики : овој фустан со пуловер а-линија е совршен за носење во секоја прилика : секојдневно носење, улица, клуб, забава, одмор, работа, роденден, состаноци, шопинг итн. Големина на пакетот : 1 x женски фустан со кратки ракави со точки; Големина : S/M/L/XL, ве молиме погледнете ги деталите за големината во описот или табелата со големини пред да нарачате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ханас Фустани Жени Летна Вратоврска Боја Денот На Независноста Печатење Фустани Со Кружен Врат Краток Ракав Обични Лабави Фустани
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Фустани Жени Летна Вратоврска Боја Денот На Независноста Печатење Фустани Со Кружен Врат Краток Ракав Обични Лабави Фустани

Големина : С Биста : 92см / 36.22" Рамо : 42см / 16.54 "Ракав : 19см / 7.48" Должина : 93см / 36.61" Големина : М Биста : 96см / 37.80"

DEN 223.84
Хеи_к Коктел Фустан За Женски Женски Моден Принт Фустан Крпеница Гроздобер Фустан Банкет Фустан Забава Денот На Вљубените
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Хеи_к Коктел Фустан За Женски Женски Моден Принт Фустан Крпеница Гроздобер Фустан Банкет Фустан Забава Денот На Вљубените

Женски Моден Принт Фустан Крпеница Гроздобер Фустан Банкет Фустан Забава Денот На Вљубените Карактери�

DEN 128.00
Женски Фустан Без Ракави И Одблесок Тркалезно Деколте Обична Камизола Полите Лабава Дами Фустан На Плажа Редовен Фустан За Печатење
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Фустан Без Ракави И Одблесок Тркалезно Деколте Обична Камизола Полите Лабава Дами Фустан На Плажа Редовен Фустан За Печатење

Ироинид Женски Фустан Без Ракави И Одблесок Тркалезно Деколте Обична Камизола Полите Лабава Дами Фуста

DEN 239.84
КАИЧ Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Ракави Линија Се Вклопуваат И Одблесокот Сјајот Над Коленото Партија Лизгач Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

КАИЧ Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Ракави Линија Се Вклопуваат И Одблесокот Сјајот Над Коленото Партија Лизгач Фустан

Фустан За Жени Гроздобер Ресни Со Монистра Од 1920 Тите Забава Ноќ Без Ракави Долг Макси Стомак Криење Фус

DEN 0.33
Костими за Капење За Капење За Жени-Лизгач Летна Мода Печатени Трегери Без Ракави Пуловер Фустан Летни Женски Фустани Дозвола
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Костими за Капење За Капење За Жени-Лизгач Летна Мода Печатени Трегери Без Ракави Пуловер Фустан Летни Женски Фустани Дозвола

Женскиот фустан ОКБОП е изработен од лесен вискоза и мек спандекс материјал, супер удобен и многу расте�

DEN 127.84
Женски Летен Фустан Флора Со Ракави Отпечатен Долг Фустан Секојдневен Резервоар Тркалезен Фустан На Плажа Одмор Одмор Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Летен Фустан Флора Со Ракави Отпечатен Долг Фустан Секојдневен Резервоар Тркалезен Фустан На Плажа Одмор Одмор Фустан

Женски Летен Моден Краток Ракав Солидна Камизола Трегери Круг Вратот Фустан Карактеристики : 1 Карактер

DEN 3.00
Летен Заштеди Дозвола
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Летен Заштеди Дозвола

Жените Мода Еднобојна VВратот Долг Ракав Повик Замав Лабава Фустан Ве молиме проверете Ја Табелата Со Г�

DEN 291.52
Допрени Од Природата Големи Девојки И Млади Органски Памучни Фустани Со Долги Ракави 2пк, Карирано Дрво, Години
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Допрени Од Природата Големи Девојки И Млади Органски Памучни Фустани Со Долги Ракави 2пк, Карирано Дрво, Години

Допрена Од Природата е бренд за органска облека со убаво дизајнирана облека, лигавчиња, ќебиња, додатоц�

DEN 3.00
Фустани За Жени Модни Цветни Прилагодливи Ремени Женски Летен Одмор Должина На Коленото Халтер Жолт Фустан БЕЗ Ракави БЕЗ Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фустани За Жени Модни Цветни Прилагодливи Ремени Женски Летен Одмор Должина На Коленото Халтер Жолт Фустан БЕЗ Ракави БЕЗ Ракави

Дами Секојдневен Летен Памук Без Ракави Шпагети Ремен Прилагодлив Половината Сарафан Ве молиме, Не Сам�

DEN 271.68
Гувпев Божиќен Женски Гроздобер Крзнен Фустан Со Долги Ракави Празничен Костим За Забава Коктел Фустан со Тантела божиќни костими
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Гувпев Божиќен Женски Гроздобер Крзнен Фустан Со Долги Ракави Празничен Костим За Забава Коктел Фустан со Тантела божиќни костими

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со мода, разновидност, удобност и прифатлива облека Ние се

DEN 1.33
Зрбивб Темперамент Жени Тенок Фустан Жени Долг Фустан Дами Секојдневна Облека Ноќ Со Долги Ракави Елегантна Матурска Забава
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Зрбивб Темперамент Жени Тенок Фустан Жени Долг Фустан Дами Секојдневна Облека Ноќ Со Долги Ракави Елегантна Матурска Забава

Големина : S Биста : 86cm / 33.86" Половината : 70cm / 27.56" Должина : 170cm / 66.93" Големина : M Биста : 90cm / 35.43" Половината : 74

DEN 351.84
Трегрен Женски Возбуда Трим Халтер Мини Фустан Низок Исечен Тенок Фит Исечок Без Грб Бодикон Краток Фустан Забава Улична Облека
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Трегрен Женски Возбуда Трим Халтер Мини Фустан Низок Исечен Тенок Фит Исечок Без Грб Бодикон Краток Фустан Забава Улична Облека

Женски Фустан Без Ракави Лето Длабоко V Вратот Без Грб Возбуда Бодикон Партија Мини Фустан За Клуб Уличн

DEN 361.28
На какина Женски Фустани Без Ракави Дозвола Женска Мода Секојдневен Летен Удобен Фустан Со Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави
 • Свеж
Оценка на купувачите:

На какина Женски Фустани Без Ракави Дозвола Женска Мода Секојдневен Летен Удобен Фустан Со Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави

Женска Мода Секојдневно Лето Удобно Печатење Со Тркалезен Врат Без Ракави Dress Features : 1.It изработен е од ви

DEN 0.67
Лелеави Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Мода Лабава Туника Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Лелеави Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Плус Големина Фустан Летни Фустани За Жени Мода Лабава Туника Фустан

Обични Фустани За Жени Секојдневен Фустан Со Туника За Лулашки Фустан Со Долги Ракави За Жени Летни Фус�

DEN 319.68