• Свеж
Целосна половина се лизга со целосна шепач на Елита

Целосна половина се лизга со целосна шепач на Елита

Buyers rating:
DEN 241.60

Од стоката

Дајте ја вашата силуета мазни линии со целосна половина од половина од женските половина. Одликувајќи се со опсег за обликување на удобност и лесна конструкција, нашиот ултрасофт микрофибер лизга обезбедува целосна покриеност на обликот во класична должина. Нашиот разноврсен подлога се погоди над коленото и нуди светлина низ целата поддршка за елегантен преглед под вашите омилени здолништа и фустани. Машината што може да се пее, нашето лизгање ќе ја одржи својата форма преку повеќе миења. Вклучува една половина лизгање на микрофибер. Елита : Дизајнирано од жени за жени. Елегантен и мазен лизгачки облик на микрофибер. Ултрасофт измислицата за истегнување обезбедува целодневна удобност за мазна силуета. Underslip удира над коленото и нуди лесна поддршка. Вклучува една форма на половина форма.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Девојче за обликување на моќност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Девојче за обликување на моќност

Оваа забавна и ласкава облека удобно ги контролира проблематичните области на горниот и долниот торзо �

DEN 0.33
Halокеј живот ® Половина лизга
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Halокеј живот ® Половина лизга

The Jockey Life ™ Измазнување на половина лизгање припаѓа во вашата гардероба! Направено од луксузно мазна тк�

DEN 159.04