• Свеж
Цвет Мароко Стил Шема Фиба Глава Брош Гроздобер Метал

Цвет Мароко Стил Шема Фиба Глава Брош Гроздобер Метал

Buyers rating:
DEN 143.20

Од стоката

Големина : дијаметар На Внатрешниот круг : 2 см / 0,8 инчи вкупна должина : 6,3 см / 2,5 инчикласификација : Фиба,Облека За Глава : - полирана површина за позлата, не бледнее и ' рѓа долго време.- Фиба Е совршен избор на дневна колокација, ретро стилот Во Европски стил ќе додаде уникатен шарм во вашиот живот. Користете како подарок топер или порибување полнети или како подарок себе. - Исклучителна мала кутија за подароци, нема да гребе.Материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Шнола овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Цвет Мароко Стил Шема Фиба Глава Брош Гроздобер Метал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Fcphome Женски Коса Жица Мрежа Шарени Лак Декоративни Коса Клип Еластична Дебела Мрежа Коса Пунџа Покритие Двојно Лак Капчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Fcphome Женски Коса Жица Мрежа Шарени Лак Декоративни Коса Клип Еластична Дебела Мрежа Коса Пунџа Покритие Двојно Лак Капчиња

Спецификација : Материјал : Полиестер+Челик Боја : како што е прикажано Големина : Лак : 11, 5х8см / 4, 53х3, 15ин;

DEN 192.00
Врски за коса За Жени Девојки Златна Коса Јаже Еластична Легура Позлата Ленти За Коса Држач За Опашка Додатоци За Коса За Девојки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Врски за коса За Жени Девојки Златна Коса Јаже Еластична Легура Позлата Ленти За Коса Држач За Опашка Додатоци За Коса За Девојки

Златна Коса Јаже Еластична Легура Позлата Коса Бендови Конска Опашка Носителот Коса Додатоци За Девојк

DEN 160.00
Мунски Мода Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава Девојки Лента За Глава Виолетова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мунски Мода Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава Девојки Лента За Глава Виолетова

Модна Кадифена Лента За Коса Цврст Лак Јазол Женски Прстен За Коса Обрач За Глава За Девојки Карактерис�

DEN 160.00
Мода Бебе Девојки Бутик Коса Врски Носителите На Конска Опашка-Еластични Еластични Јажиња Гумени Ленти Додатоци За Коса Во Собата
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мода Бебе Девојки Бутик Коса Врски Носителите На Конска Опашка-Еластични Еластични Јажиња Гумени Ленти Додатоци За Коса Во Собата

Пакет од 12 избрани бои бутик коса лакови.Монтиран на без метални носители На конска опашка големина на Л

DEN 1.33
Sonceds Прекрасна Голема Лак Точка Шарени Мека Туш Коса Бенд Заврши Лента За Глава Бања Спа Сочинуваат Лента За Глава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sonceds Прекрасна Голема Лак Точка Шарени Мека Туш Коса Бенд Заврши Лента За Глава Бања Спа Сочинуваат Лента За Глава

Опис : Симпатична голема лакјазол, слатка и убава.Најдобро за девојчиња измијте лице,шминка,нанесете ма�

DEN 127.20
Womenга Жени Девојки Додатоци За Коса Трендовски Машки Додатоци За Коса Додатоци За Коса Ноќен Клуб Танц Фитнес Трчање Нето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Womenга Жени Девојки Додатоци За Коса Трендовски Машки Додатоци За Коса Додатоци За Коса Ноќен Клуб Танц Фитнес Трчање Нето

Трендовски Машки Лента За Глава Секси Додатоци За Коса Ноќен Клуб Танц Фитнес Трчање Нето Црвена Ладна �

DEN 175.84
Возрасни Ленти За Глава Прилагодено Спа Супер Абсорбента Брзо Сува Ултра Кадифен Микрофибер Крпа За Коса Жолта
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Возрасни Ленти За Глава Прилагодено Спа Супер Абсорбента Брзо Сува Ултра Кадифен Микрофибер Крпа За Коса Жолта

Прилагодено Спа Супер Абсорбента Ултра Кадифен Микрофибер Пешкир За Коса Жолта Материјал : Полиестер Б�

DEN 223.68
Широки Ленти За Глава За Жени Бохо Ленти За Глава Турбан Јазол Лента За Глава За Жени Нелизгачки Цветни Ленти За Глава Растегливи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Широки Ленти За Глава За Жени Бохо Ленти За Глава Турбан Јазол Лента За Глава За Жени Нелизгачки Цветни Ленти За Глава Растегливи

Опис : лентата за коса може да ја одржува главата и косата ладни без да ја напрега косата со добра еласти�

DEN 175.84
Темакд Прстени За Коса Еластична Лента Анти-есенска Тесна Декоративна Декорација На Коса Сатен Преносни Ширинг Јажиња За Коса
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Темакд Прстени За Коса Еластична Лента Анти-есенска Тесна Декоративна Декорација На Коса Сатен Преносни Ширинг Јажиња За Коса

Опис : тоа е еднобоен сатенски декор за коса јаже што секогаш се чува во слатки и елегантни стилови Покра

DEN 142.24