• Свеж
Потпис фитнес 2 Олимписки браник плочи со тежина со челичен центар во парови или комплети - девствена гума

Потпис фитнес 2 Олимписки браник плочи со тежина со челичен центар во парови или комплети - девствена гума

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Потпис фитнес 100% девствени гумени браник плочи - низок мирис, низок отскокнување. Висок квалитет, ниска цена - инвестираме во квалитетни производи што ќе ви траат долго, долго време, така што не ги трошите вашите заработени пари. Во споредба со слични производи на пазарот, веруваме дека ги нудиме нашите браник плочи по најдобри цени за највисок квалитет. Забавете ја вашата опрема и тротоарите со браник плочи - користењето на бранични плочи ви овозможува да ги заштитите вашата мрена и подот од оштетување. Зошто да го ризикувате тоа? Купете пар плочи за браник SF денес! Продадени во парови или комплети - 10-55lb плочи доаѓаат во парови, комплетите доаѓаат во 160 bs, 210 bs, 260 bs, или 370 bscome во црна или боја кодирани : црните плочи се најекономични, понуди за кодирани во боја, во боја Погодност со лесно препознавање на тежината. Тежина прикажана и во LBS и во KGS. Изјава за бренд за фитнес за потпишување. Квалитетот и достапноста е кои сме ние. Како мал бизнис составен од ентузијасти за фитнес, откривме дека немало никакви брендови што одговараат на нашиот буџет, а истовремено обезбедуваат и врвен квалитет. Наша цел е да обезбедиме погодност, достапност и одличен квалитет на фитнес ентузијасти од сите нивоа . Сите наши производи се направени со исти материјали како и најпознатите фитнес брендови во светот. Има само една разлика : ние ги нудиме нашите производи по поприфатлива цена .. Нарачајте го вашиот сет на плочи за фитнес браник за потпис денес! Исто така, не заборавајте да ги проверите нашите скара, лавици и многу повеќе .. Следете нè на Instagram @Signature.fit. Следете нè на Tik Tok @Signature.fitness. www.signature- Signature Fitness 2 "Олимписки браник плочи со тежина со челичен центар во парови или комплети - 100% девица гума.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Да 4all, раб на леано железо, пондерирана чинија за тресење, нишалки, сквоти, обука за сила, вежби за фитнес и вежби за дома
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Да 4all, раб на леано железо, пондерирана чинија за тресење, нишалки, сквоти, обука за сила, вежби за фитнес и вежби за дома

Дали барате подобар начин да согорите повеќе калории од оригиналното одење или трчање? Излезете таму и �

DEN 1213.92
Barbell, lb Standard 1 Поставена плоча за тежина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Barbell, lb Standard 1 Поставена плоча за тежина

Овие 1 "стандардни плочи за тежина на зафат доаѓаат со отвори во плочите што ги прави полесни и побезбедн

DEN 447.84
Да4all три -зафати се ракува со олимписки плочи со тежина од леано железо, погодни за вежби за мрена, сила, обука за флексибилност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Да4all три -зафати се ракува со олимписки плочи со тежина од леано железо, погодни за вежби за мрена, сила, обука за флексибилност

Обучете се како никогаш порано со леано железо да 4all Олимписки плочи со тежина, можете да ја добиете ваш

DEN 3.33