• Свеж
Plusенски плус панталцо панталони

Plusенски плус панталцо панталони

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Panенските панталони од 24/7 комфор, плус палацо панталони се стилски и неверојатно удобен додаток на вашата гардероба. Направено од Peplowy-меки рајон со малку спандекс за совршена количина на истегнување, овие панталони со плус големина имаат еластична лента за половината без проблеми, што обезбедува безбедна и ласкава соодветност за кој било вид на тело. Достапно во најразлични бои за запирање на шоуто, дизајнот со широки нозе додава на разноврсноста на овие стилски панталони, што ги прави суштинско парче во секоја гардероба. Спарете ги со што било од туника до резервоар до лабав џемпер за шик ансамбл што ќе ве натера да се чувствувате добро во текот на целиот ден. 24/7 Облека за удобност, Plusенски плус широко нозе панталони панталони : 95% рајон, 5% спандекс. Палацо панталони. Плус големини. Широка нога. Покриена еластична лента за половината. Опуштено вклопување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, само не-хлорско белило доколку е потребно, да се исуши линијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Витко работи 6 Делукс-кука поставена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Витко работи 6 Делукс-кука поставена

Ститните работи се посветени на тоа да ви помогнат да извлечете максимум од вашиот простор за гаража Пр�

DEN 163.84
Avril II Canvas Art по пекара во боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Avril II Canvas Art по пекара во боја

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна

DEN 0.67