• Свеж
Без граници на маицата за боја на јуниори од јуниори

Без граници на маицата за боја на јуниори од јуниори

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Осветлете го денот со оваа разиграна вратоврска од без граници. Pocketеб на кенгур на предниот дел го зголемува овој изглед со кул погодност. Спарете го со активни хеланки за изглед на слободно време во кој можете да живеете. Ексклузивно на. Материјал : 63% полиестер/34% рајон/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Раглан вратоврска маица јуниори од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Графичка маица на јуниори на Една земја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Графичка маица на јуниори на Една земја

Направете секоја облека уште повеќе стилска со оваа забавна графичка графичка рамо Лесно може да се спа

DEN 287.84
Маица На Полароид Јуниорс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Маица На Полароид Јуниорс

Оваа Графичка Маица инспирирана Од Гроздобер Полароид е задолжителна за бубачки Симпатична и удобна, т�

DEN 303.84
Графичка маица за бод на Дизни Јуниорс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Графичка маица за бод на Дизни Јуниорс

Надвор од овој светски стил со омилениот вонземјанин Забавно бод графички мета го одржува вашиот изгле�

DEN 351.84
Плетна маица на кикирики од кикирики
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плетна маица на кикирики од кикирики

Снупи и Вудсток се тука за да ви донесат симпатичен стил и удобност со оваа пријатна плетена маица! Моде�

DEN 311.84
Ncis-Abby Webs-Помлад V - Вратот Tee-Црна, Големи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ncis-Abby Webs-Помлад V - Вратот Tee-Црна, Големи

Карактеристики материјал100% Претходно намален висококвалитетен чешлан памучен капак зашиен сетво јак�

DEN 3.33