• Свеж
Лументо Дами Згуснете Ја Работатаatот Палто Миди Долга Шал Вратот Долна Облека Отворени Предни Волнени Мантили Небесно Сина 2XL

Лументо Дами Згуснете Ја Работатаatот Палто Миди Долга Шал Вратот Долна Облека Отворени Предни Волнени Мантили Небесно Сина

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Палта, Јакна За Надворешна Облека, Блејзерrenchот Тип На Шема : Цврста Боја, Копчиња, Џебови Боја : Армиска Зелена, Каки, Темно Зелена, Небесно Сина, Светло Сива, Розова, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : шал Ѓердан : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут се згуснува за да обезбеди добра топлина. Волнената ја одржува главата и ушите топли дури и во налетни услови. Еластичната манжетна го подобрува одржувањето на ветерот надвор.2. Тој е дизајниран да биде блиску со затегнување на половината за создавање на повеќе опремена форма. 3. Предните копчиња затворањето и лабавите манжетни од палтото лесно ја одржуваат топлината и удобноста.4. Страничните џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Зимски Капут(други Додатоци не се вклучени)Совети : (се препорачува да снимате 1 големина поголема!)1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовскиatsови Палта. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Женските Зимски Блејзерски Јакни Се Изработени од Мека Ткаенина Од Руно во Тешка Категорија,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женскиот Обичен Палто Од Кардиган Блејзер Се Одликува Со Копче За Вратот На Шалот, Мек И Удобен Волнен Материјал, Модна Цврста Боја, Два Странични Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Манксиву Женски Палта Женски Зимски Отворен Преден Долг Ракав Буци Кабел Плетен Кардиган Џемпер Палта Кардиган За Жени Виолетова
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Манксиву Женски Палта Женски Зимски Отворен Преден Долг Ракав Буци Кабел Плетен Кардиган Џемпер Палта Кардиган За Жени Виолетова

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Б�

DEN 206.40
Унди Зимски Јакни Палта За Жени, Жени Цврст Ревер Волнено Копче Во Џеб Со Долги Ракави Гради Coот Палто Долга Надворешна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Унди Зимски Јакни Палта За Жени, Жени Цврст Ревер Волнено Копче Во Џеб Со Долги Ракави Гради Coот Палто Долга Надворешна Облека

Женски Цврст Ревер Волнено Копче Во Џеб Со Долги Ракави Гради Coот Палто Долга Надворешна Облека ве Моли�

DEN 0.33
Псиакги кардиган за жени Женски Обичен Пламен Печатење Џеб Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Миди Палто Надворешна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Псиакги кардиган за жени Женски Обичен Пламен Печатење Џеб Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Лабава Миди Палто Надворешна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 399.84
Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Долг Ракав Отворен Преден Лежерен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палто Кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Долг Ракав Отворен Преден Лежерен Цветен Принт Со Средна Должина Кардиган Јакна Палто Кардиган

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 0.67
Кардиган За Жени Лесен Ноќта На Вештерките Отворен Преден Лабав Обичен Ноќта На Вештерките Печатење Со Долги Ракави Кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кардиган За Жени Лесен Ноќта На Вештерките Отворен Преден Лабав Обичен Ноќта На Вештерките Печатење Со Долги Ракави Кардиган

КОПЧЕТО Е посветено на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елементи и бои,

DEN 399.84
Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Отворен Фронт Обичен Ноќта На Вештерките Печатен Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Земајќи Мода Женски Кардиган Лесен Отворен Фронт Обичен Ноќта На Вештерките Печатен Јакна Со Долги Ракави Со Средна Должина

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 2.00
Виикеи Женски Палта Клиренс Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок Крзно-Јака Патент Подебел Палто Надворешна Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Виикеи Женски Палта Клиренс Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок Крзно-Јака Патент Подебел Палто Надворешна Облека

Женска Зимска Јакна Топол Мантил Тенок КрзноЈака Патент Подебел Слој Outwear Features : 1.It изработен е од висок�

DEN 1177.12
Женски зимски палта Модни Женски Долги Ракави Без Качулка Секојдневна Облека Зимска Топла Јакна женска надворешна облека јакни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски зимски палта Модни Женски Долги Ракави Без Качулка Секојдневна Облека Зимска Топла Јакна женска надворешна облека јакни

34" сетови за теретана за жени 2 парчиња женски блузи облечени лежерни лежерни панталони медицинска сест�

DEN 2.00