• Свеж
Binwwede Момчиња Летна Облека Поставува Без Ракави О Вратот Дрво Печатење Елек + Портокал Обичните Шорцеви

Binwwede Момчиња Летна Облека Поставува Без Ракави О Вратот Дрво Печатење Елек + Портокал Обичните Шорцеви

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Момчиња Лето 2 парчиња Облека Комплети Без Ракави О Елек За Печатење На Вратот + Портокал Обични Шорцеви(см) 80 Врвови Должина : 32 Биста : 51 Шорцеви Должина : 23 Возраст : 6-12 Месеци90 Врвови Должина : 34 Биста : 53 Шорцеви Должина : 24 Возраст : 12-18 Месеци 100 Врвови Должина : 36 Биста : 55 Шорцеви Должина : 25 Возраст : 18-24 Месеци 110 врвови Должина : 38 Биста : 57 Шорцеви Должина : 26 Возраст : 2-3 Години120 Врвови Должина : 40 биста : 59 Шорцеви Должина : 27 Возраст : 3-4 Години Големина(Инч) 80 Врвови Должина : 12.60 Биста : 20.08 Шорцеви Должина : 9.06 Возраст : 6-12 Месеци90 Врвови Должина : 13.39 Биста : 20.87 Шорцеви Должина : 9.45 Возраст : 12-18 месеци 100 Врвови Должина : 14,17 Биста : 21,65 Шорцеви Должина : 9,84 возраст : 18-24 Месеци 110 Врвови Должина : 14,96 Биста : 22,44 Шорцеви Должина : 10,24 Возраст : 2-3 Години120 Врвови Должина : 15,75 Биста : 23,23 Шорцеви Должина : 10,63 Возраст : 3-4 Години Спецификација : Материјал : Должина на Полиестерскиот ракав : Кратка Шема : Дрво : Момче : Вклучен Е Пакет : 1 x елек + 1 X Совети За Пријателство : 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см)3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала.Ветување : Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од полиестерски материјал, лесен, безбеден за кожата и лесен за миење. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на кожата на вашите деца. Дизајн : момчиња летни 2 парчиња комплети за облека за плажа, елек за печатење на тропско дрво без ракави + портокалови секојдневни шорцеви, многу погодни за кожата. Повод : Погоден За секојдневно секојдневно носење, активност на отворено, плажа, крајбрежје, одете на одмор, направете пикник, улична облека и така натаму. Белешка За големина : 6-12М, 12-18М, 18-24М, 2-3Ј, 3-4Ј. големината Е азија големина. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. Вклучен пакет : 1 х елек + 1 х шорцеви. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Направени со тестенини сос tmto bsl org, оз

Органски домати од босилек тестенини сос тестенини, со lovesубовник? Сос од тестенини е направен во мали с�

DEN 31.68
Cardенски качулка кардиган
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cardенски качулка кардиган

Cardенскиот качулка Дастер Кардиган од следното може да се носи како моден основен или како трендовски џе

DEN 2.33