• Свеж
Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

Пумпа за отворена пета на Brinley Co.

Buyers rating:
DEN 703.84

Од стоката

Премиер за вашиот најмногу глам изглед, Криси од Бринли Ко. Тенок каиш на глуждот и покриена блок -потпетица ја детализира оваа супер шик пумпа за елегантен изглед. Подлогата со подножје и веганските кожени надградби ја завршуваат оваа силуета со отворено пети. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Mulенски блок -потпетици на Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mulенски блок -потпетици на Бринли Ко.

Беспрекорно преминување од ден во ноќ во Ларена од Бринли Ко Оваа силуета за лизгање на ултраслој е обли

DEN 703.84