• Свеж
Унди Женски Искинати Тексас Шорцеви Со Висок Струк Еластични Манжетни Жан Шорцеви Сини М

Унди Женски Искинати Тексас Шорцеви Со Висок Струк Еластични Манжетни Жан Шорцеви Сини М

Buyers rating:
DEN 383.84

Од стоката

Детали за производот : . Аозовин занает со внимателен фокус на ткаенина и одговара. Пристапен, вистински, модерен, елегантен изглед дава очигледни карактеристики на стилот. Богатата личност, удобноста, едноставните линии, иновативните детали и богатите тонови ја прават секоја серија да ја истакне авангардната текстура. Искинати Тексас Шорцеви Жени Обични Фармерки Летни Панталони. Спецификации : . Пол : Жени, Дама, Женски. Ткаенина : Полиестер. Материјал многу мек, супер удобен истегнување за"притисни нагоре " изглед. Големини : S, M, L, XL,XXL,3 XL. Среден пораст,искинати,преклопени полите,5 џебови, затворање на копчињата. Растеглив,удобен, издржлив. Модерна,секојдневна, мода. Прилики : работа,шопинг,училиште,ноќно излегување,забава,одмор,улица, патување. . Пакет : 1 Х Панталони. Забелешка : . 1.Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). 2.Табелата со големини е прикажана на сликата, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска. Материјал многу мек, супер удобно истегнување за Страница Со Бренд"склекови нагоре". Потресени тексас шорцеви со среден пораст со раб со манжетни и "склекови" погодни за заоблен изглед. Традиционални 5 џебови и изградба на затворање со патент. Тексас памук ,истегнување,висококвалитетни шорцеви за жени,помлади,девојки, тинејџери.Моден изглед, можете да го носите во клуб, училиште, на отворено, пикник и др .Перферт за секојдневно носење, секојдневно носење и др. Носењето на овие модни валани жан шорцеви веднаш дава напорна летна атмосфера. Овој пар ласкави високи тексас шорцеви со моден уништен дизајн никогаш нема да излезе од мода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Микилон Модни Жени Врвки За Влечење Секојдневен Џеб Лабави Спортски Шорцеви Во Еднобојна Боја Панталони Женски Спортски Шорцеви
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Микилон Модни Жени Врвки За Влечење Секојдневен Џеб Лабави Спортски Шорцеви Во Еднобојна Боја Панталони Женски Спортски Шорцеви

Женски Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави Цврсти Шорцеви Па

DEN 303.84
Ниуер Женски Тимови Со Качулка Кардиган Кроп Блузи И Шорцеви Облека За Спиење Нејасно Руно Пј Спиење Меки Тренерки Темно Сива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ниуер Женски Тимови Со Качулка Кардиган Кроп Блузи И Шорцеви Облека За Спиење Нејасно Руно Пј Спиење Меки Тренерки Темно Сива

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Зима Топло Три Парче Облека, Дами Меки Пижами Во Собат�

DEN 2.67
Пуавкоер Женски Летни Основни Лабави Удобни Шорцеви Цврст Еластичен Струк Секојдневни Панталони СО Џебови панталони за жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пуавкоер Женски Летни Основни Лабави Удобни Шорцеви Цврст Еластичен Струк Секојдневни Панталони СО Џебови панталони за жени

Сезона : Пролет, Лето, Aut Пол : Жени Материјал : Лен Стил : Мода, Табела За Обична Големина : Големина : М Поло

DEN 255.84
Shortsенски шорцеви за обезмастувачи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Shortsенски шорцеви за обезмастувачи

Додадете навестување за модерен стил на вашите основни шорцеви за товар и ги имате овие женски шорцеви �

DEN 3.00
лулшоу Шорцеви За Жени, Жени Обични Шорцеви Плус Големина Удобни Шорцеви За Врвки Дами Летна Плажа Кратки Панталони Секојдневни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

лулшоу Шорцеви За Жени, Жени Обични Шорцеви Плус Големина Удобни Шорцеви За Врвки Дами Летна Плажа Кратки Панталони Секојдневни

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Шорцеви, Еластичен Струк,Џеб,Врвки,Цврста Боја,Секојдне�

DEN 271.84
Ниуер Дами Возбудува Еластични Половини Шорцеви Лето Памук Лен Топла Панталони Со Џебови Еднобојни Обични Лабави Дно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ниуер Дами Возбудува Еластични Половини Шорцеви Лето Памук Лен Топла Панталони Со Џебови Еднобојни Обични Лабави Дно

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Летна Плажа Кратки Панталони, Плажа Шорцеви,Јога Шорц�

DEN 0.33
Ноила Дами Кратки Жешки Панталони Врвка Еластична Половината Мини Панталони Бермуди Летни Шорцеви На Плажа Жени Лабави Дно Еднобојна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Дами Кратки Жешки Панталони Врвка Еластична Половината Мини Панталони Бермуди Летни Шорцеви На Плажа Жени Лабави Дно Еднобојна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Шорцеви Со

DEN 1.00
S-XXL Памучни Ленени Џебови Шорцеви За Жени Лето Бохо Плажа Дневна Шорцеви Џебови Удобни Кратки Панталони КАЈСИЈА XXL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

S-XXL Памучни Ленени Џебови Шорцеви За Жени Лето Бохо Плажа Дневна Шорцеви Џебови Удобни Кратки Панталони КАЈСИЈА XXL

Совети : .Се препорачува рачно перење или машинско перење во ладна вода / не избелувајте / Закачувајте и�

DEN 383.84
Женски Жан Шорцеви Модни Високи Половини Тексас Шорцеви Топла Панталони Ултра Кратки Секси Искинати Шорцеви Сини САД: 4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Жан Шорцеви Модни Високи Половини Тексас Шорцеви Топла Панталони Ултра Кратки Секси Искинати Шорцеви Сини САД: 4

Модни Женски Тексас Шорцеви Со Висок Струк Жешки Панталони Ултра Кратки Секси Искинати Краткикарактер�

DEN 1.67