• Свеж
Париз Накит 10к Бело Злато Создаде Црн Сафир 3цт Квадратни Исечени Обетки Со Обетки Обложени

Париз Накит 10к Бело Злато Создаде Црн Сафир 3цт Квадратни Исечени Обетки Со Обетки Обложени

Buyers rating:
DEN 832.00

Од стоката

Обетка доаѓаат елегантно подарок кутија. Ова е неверојатен накит во моден стил дизајниран Во Франција. Метал : Бело позлатено. Тип на дијамант : Создаден Црн Сафир. Форма на камен : Квадратно Сечење. Камена боја : Црна. Камена тежина : 3 карат. Поставување : поставување на пронг. Назад наоѓање : притисни Назад. Број на камен : 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Скапоцен Камен Кралот 10к Бело Златен Прстен Поставен Со Засекогаш Класичен Многу Лесен Ијк Моисанит Од Чарлс И Колвард
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Скапоцен Камен Кралот 10к Бело Златен Прстен Поставен Со Засекогаш Класичен Многу Лесен Ијк Моисанит Од Чарлс И Колвард

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 3679.84
Дијамант Камен Крал 1. Кт Црвен Гранат Сребро И 10к Жолто Злато Лабораторија Одгледувани Дијамант Ангажман Прстен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дијамант Камен Крал 1. Кт Црвен Гранат Сребро И 10к Жолто Злато Лабораторија Одгледувани Дијамант Ангажман Прстен

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

DEN 2.33
Кобалт Рамен Сатен Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кобалт Рамен Сатен Бенд

Испробаниот и вистински омилен рамен стил создаден од кобалт, сребренобел современ метал со бескомпром

DEN 0.67