• Свеж
4ch 4K UHD 3r глобална мрежа видео рекордер cctv nvr систем со 8ch Poe Влезови

4ch 4K UHD 3r глобална мрежа видео рекордер cctv nvr систем со 8ch Poe Влезови

Buyers rating:
DEN 9584.00

Од стоката

4ch 4 K UHD 3r глобална мрежа видео рекордер cctv nvr систем со 8ch Poe Влезови (HDD : 4 TB)Целосен GUI Со алфа мешавина индивидуално поставување на резолуција, стапки на слики и квалитет на сликата инстант Реприза Дигитален зумирање Контролен неделен распоредувач со одмор за 10 минути поставување тајна, Оневозможи и Приватна функција на откривање На движење на камерата со 576 област поставување реле КОНТРОЛА НА ИЗЛЕЗНИОТ АЛАРМ од РС-485дневно заштеда на време и поставување на мрежно време мулти кориснички ОРГАН ДО 8 КОРИСНИЦИДАЈНТЕРЛАЦЕР при живо и репродукција22 јазици со целосна графичка индивидуална мрежна порта поставкаавто Бришењеимпортирајте И Извезете Ја Конфигурацијатаинтерактивно поставување преку мрежнипос Интерфејседуален Кодек Мотор за независен видео преносмислене2 x sata диск BAYMADE ВО КОРЕЈА 4ch 4k uhd 3r глобална мрежа видео рекордер cctv Nvr Систем со 8 CH POE ВЛЕЗОВИ (Hdd : 4tb)целосна gui со алфа меша индивидуално поставување на резолуција, стапки на слики И Квалитет На Слика Инстант Репродукцијадигитална Контрола на зумирање неделен распоредувач со одмор за 10 Минути поставувањепокриено, оневозможи и Приватна Функција на откривање на движење на камерата со 576 ПОДЕСУВАЊЕ НА ОБЛАСТА РЕЛЕ аларм излезна контрола на rs-485 Daylight Заштеда На Време И ПОСТАВУВАЊЕ НА МРЕЖНО ВРЕМЕ Мулти Кориснички ОРГАН До 8 корисници deinterlacer при живо и репродукција22 јазици со целосна Графичка Индивидуална Мрежна Порта Поставкаавто Бришењеимпортирајте И извезете ја конфигурацијатаинтерактивно поставување преку Metworkpos Интерфејсен Кодек Мотор за независно видео ПРЕНОСМИСЛЕЊЕ2 x sata drive baymade во кореја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок

Денот на вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Безлични Постари Џуџе Кадифен Кукла Подарок Карактер�

DEN 2.00
Аугуста Машки Стадион Реплика Џерси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аугуста Машки Стадион Реплика Џерси

100% полиестерска трико мрежа 100% полиестер заслепувачка ткаенина јарем И ракави Надвор од шкафче Етикета

DEN 1439.84
Четка за чистење За Прозорски Патеки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Четка за чистење За Прозорски Патеки

Convenient практично Чистење : нашата четка за чистење пукнатини лесно се справува со нечистотијата и нечист

DEN 3.33
Комбинезони За Жени Облечени, Широк Нога Ромпер Лабава Повик Против Вратот Шпагети Ремен Растеглив Долг Ромпер Комбинезон со
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Комбинезони За Жени Облечени, Широк Нога Ромпер Лабава Повик Против Вратот Шпагети Ремен Растеглив Долг Ромпер Комбинезон со

црвени блузи за жени виолетови врвни врвови за жени ситни блузи за жени портокалови блузи за жени црни в

DEN 1.67
Орегон, Лале Поле И Планината Худ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Орегон, Лале Поле И Планината Худ

Оригинални Уметнички дела За Печатење На Фенери отпечатени на висококвалитетни разгледници од дрво од

DEN 2.00
Летна Продажба Обични Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Летна Продажба Обични Комбинезони За Жени Лето Плус Големина V Вратот Краток Ракав Џеб Колено Џеб Повик Вратоврска Боја Печатење

широки женски комбинезони, задолжителен комбинезон за секоја модна жена или девојка,задолжителен прег�

DEN 199.52
Лежерни Женски Лежерни Широки Панталони Со Широка Нога Јога Спортски Панталони Удобни Спортски Атлетски Панталони Со Висок Струк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лежерни Женски Лежерни Широки Панталони Со Широка Нога Јога Спортски Панталони Удобни Спортски Атлетски Панталони Со Висок Струк

Женски Лабави Панталони Со Широк Струк Со Висок Струк Тренингот За Модертни Секојдневни Панталони Јога

DEN 0.33
Rewenti Жени Обични Облеки Половина Патент Јака Со Ревер Дуксери Со Кратки Ракави Врвови И Врвки Со Висок Струк Шорцеви Со Џебни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rewenti Жени Обични Облеки Половина Патент Јака Со Ревер Дуксери Со Кратки Ракави Врвови И Врвки Со Висок Струк Шорцеви Со Џебни

Женски Секојдневни Облеки Јака Со Кратки Ракави Со Јака Со Половина Патент Блузи Со Кратки Ракави И Шор�

DEN 516.32
Уфле V60G Антигва Волан-Сива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уфле V60G Антигва Волан-Сива

Направено со термопластичен антишок материјал Карактеристики стандард 3 / 4 " конус Ве молиме потврдете �

DEN 985.44
Јуствх Женска Есенска Облека Комплети Еластични Долги Ракави Со Качулка Врвни Дуксери Заострени Панталони Комплети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јуствх Женска Есенска Облека Комплети Еластични Долги Ракави Со Качулка Врвни Дуксери Заострени Панталони Комплети

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење Женски Есенски Комплети За Облека Со Рас

DEN 2.00