• Свеж
Измиени тенок чино на бонобос

Измиени тенок чино на бонобос

Buyers rating:
DEN 319.52

Од стоката

Панталоните Bonobos беа изградени, ги дизајниравме овие чинови да одговараат одлично и да го сторат сето тоа. Нивната заоблена лента за половината е во согласност со природната форма на половината, а нивниот исечен тример создава поласкава силуета. Потпис на кривината лента за половината и ладилникот за џеб на контраст. Италијански слајд прилеп на затворањето на центарот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Измиени тенок чино на бонобос
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Измиени тенок чино на бонобос

Панталоните Bonobos беа изградени, ги дизајниравме овие чинови да одговараат одлично и да го сторат сето то

DEN 2.67
Опуштено вклопно вклопно вклопено руно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Опуштено вклопно вклопно вклопено руно

Опуштено опуштено вклопување во машка машка панталона со карго панталони со карго панталони со машка п�

DEN 1.67
Arrowебно џеб, џеб, панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Arrowебно џеб, џеб, панталони

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од м

DEN 463.52