• Свеж
Стакло Круг Машина Дијаметар Компаси Сечење Стакло Вежба Со Вшмукување Чаша

Стакло Круг Машина Дијаметар Компаси Сечење Стакло Вежба Со Вшмукување Чаша

Buyers rating:
DEN 271.84

Од стоката

Стакло Круг Машина 40см Дијаметар Компаси Сечење Стакло Вежба со вшмукување чаша продажба точка : таа е погодна за тркалезно отворање на стакло сликарство, главно се користи за хауба и кондиционер отворање. Прецизна гумена вшмукувачка чаша за силно вшмукување и издржливост.Тркалото за сечење е изработено од тврда легура и има висока цврстина и отпорност на топлина. Титаниум-обложен владетел со јасна скала, дијаметар и лесно сечење.Главата на секачот е опремена со 6 резервни алуминиумски висококвалитетни тркала за сечење. Топ 6 е потрајни. Производ : Големина : 23, 5х8х5, 5см Материјал : Легура Боја : Црна Забелешка : Почитуван купувач : Поради светлосни ефекти, осветленост на екранот, рачни мерења итн., бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка може малку да се разликуваат. Искрено што можете да разберете! Благодарам! Вклучете : 1xglass Круг Машина Материјалот : Легура. Користете безбедни и усогласени материјали, можете да бидете сигурни дека ќе ги користите. Се надеваме дека нашите производи можат да донесат погодност во вашиот живот. Сесрдно да ве направиме задоволни производи е нашата цел, ви благодариме за купувањето и имајте среќен ден. Поради слабата светлина и екранот, ќе има малку грешка, ви благодариме за разбирањето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Алатка За Уметнички Занает Тркалезен Секач, Машина За Компас За Кружни Алатки За Сечење, За Дијаметар На Сечење
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Алатка За Уметнички Занает Тркалезен Секач, Машина За Компас За Кружни Алатки За Сечење, За Дијаметар На Сечење

Алатка За Уметнички Занает Тркалезен Секач, Машина За Компас За Кружни Алатки за Сечење, За Сечење Со Ди�

DEN 271.84
Шенгши Дл Градина Видов
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Шенгши Дл Градина Видов

краток опис не е достапен 1 : Мелење заби од три страни, остро сечење 2 : Користење челик од 65 мм, назабен тр

DEN 259.04
5pk Кука Комунални Нож Ножеви
 • Свеж
Оценка на купувачите:

5pk Кука Комунални Нож Ножеви

Големото Сечило На Куката Стенли одговара на повеќето стандардни ножеви за комунални услуги Овие сечил

DEN 2.67
Камп Камп Видов, 51026
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Камп Камп Видов, 51026

Опис троен раб 10 " сечилото ја прави оваа идеална пила за кампување или дома Сече природно и синтетичко д

DEN 1.33
Смит Секира & Мачете Острилка 50523
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Смит Секира & Мачете Острилка 50523

Рачната Секира И Острилка За Мачети од smith ' s® е совршена алатка за употреба за одржување на вашата секир

DEN 0.67
Управувач Цевка Видов Водич - 1604 2ПЛУС
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Управувач Цевка Видов Водич - 1604 2ПЛУС

Цевките за управување треба да се исечат нормално на цевката Искривените парчиња доведуваат до лошо пр�

DEN 259.04
Алатка Занаетчиство ШИЕЊЕ САМ дупка француски Стил Кожа Боцкање Удирање Коси Машина Сечкање Перфорација Растојание 8
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Алатка Занаетчиство ШИЕЊЕ САМ дупка француски Стил Кожа Боцкање Удирање Коси Машина Сечкање Перфорација Растојание 8

Опис : Издржлив Материјал : оваа алатка е изработена од бел челичен материјал кој е многу издржлив.Убава

DEN 759.84
Џонард Алатки 9-1 4
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Џонард Алатки 9-1 4

Дизајн со висока потпора за супериорна способност за сечење, Вилица од типот На Смолкнување за лесно се�

DEN 703.84
Оптички Влакна Машина, Висока Точност Влакна Машина 125um, Автоматско Враќање Оптички Кабел Ладно Спојување Алатка Со Клуч Кабел
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Оптички Влакна Машина, Висока Точност Влакна Машина 125um, Автоматско Враќање Оптички Кабел Ладно Спојување Алатка Со Клуч Кабел

Оптички Влакна Машина, Висока Точност Влакна Машина 125um, Автоматско Враќање Оптички Кабел Ладно Спојува

DEN 799.84
Wr Осигурувач Совети Во Собата На 4
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Wr Осигурувач Совети Во Собата На 4

Креирај дополнителни дизајни со Овие ние R Меморија чувари® осигурач алатка совети со користење на ваши

DEN 3.33
Олимпија Алатки Калај Парченце Сет, 39-180
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Олимпија Алатки Калај Парченце Сет, 39-180

Овие Алатки За Олимпија се задолжителни предмети за гаражата Олимпија Алатки 2Парче 16 мл Фиберглас Чека

DEN 399.84
Висока Рачна Јаже Моторна Пила, Гранки Сечење Удобна Рачка Пренослива Пила за Преживување 48 инчи за Градина За Екстремитет
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Висока Рачна Јаже Моторна Пила, Гранки Сечење Удобна Рачка Пренослива Пила за Преживување 48 инчи за Градина За Екстремитет

Висока Рачна Моторна Пила Со Јаже, Гранки За Сечење Удобна Рачка Пренослива Пила за Преживување 48 инчи з

DEN 259.04
Примос Намалување На 6017
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Примос Намалување На 6017

Примос Намалување На Пакетот 6017 Примос Намалување На Пакетот Има се што ви треба за да ги тргнете гранки

DEN 303.84