• Свеж
ГЕЛОТ YTZ14S Ја Заменува Хонда VFR - + 12v 2amp Полнач

ГЕЛОТ YTZ14S Ја Заменува Хонда VFR - + 12v 2amp Полнач

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

YTZ14 SGEL е 12v 11.2 ah гел (Без Одржување) батерија. Не бара додавање на вода за време на траењето на батеријата. Моќниот Макс YTZ14 SGEL е ВИСТИНСКА батерија СО ДЛАБОК ЦИКЛУС што може да се монтира во која било положба, не бара одржување. Кога батеријата На Гел-Ќелијата се полни, нема опасни испарувања да избегаат од куќиштето на батеријата, гасовите се обработуваат во самата батерија. Вообичаена употреба ЗА YTZ14 SGEL : Атв, Мотоцикли, Personal Пловни Објекти, Џет Ски, Моторни Санки и многу повеќе. YTZ14 SGEL Е 12v 11.2 ах 230 Ладно Чудење Засилувачи (CCA) Гел (Одржување Слободни) Батерија. Димензии : . Поларитет : Позитивен лево, Негативен десно. Списокот е само За Батеријата и Завртките. Не се вклучени жичани ремени или додатоци за монтирање. Фабрички активирана гел батерија. Одржување бесплатно. Не е потребен киселински пакет. Напредниот дизајн работи веднаш надвор од кутијата и сѐ уште не бара одржување нуди опција за продолжување на стандардниот век на траење со додавање дополнителни електролити. Вистинска батерија со длабок циклус што може да се монтира во која било положба, Се Спротивставува на удари и вибрации. Долготрајни високи перформанси при високи и ниски температури. Вклучува Моќен Полнач Од Максимум 12 Волти 2 Засилувач И Одржувач со Алигаторски Клипови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мала Љубов Од Нојо Виножито И Еднорог Розова, Аква, Жолта И Бела Креветчето Расадник Постелнина Сет-Утешител , Опремени Креветчето
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мала Љубов Од Нојо Виножито И Еднорог Розова, Аква, Жолта И Бела Креветчето Расадник Постелнина Сет-Утешител , Опремени Креветчето

Комбинирање на омилените теми на малото девојче на еднорозите и виножитата, во убави нијанси на розова,

DEN 3.00
Коди Прот-Торбичка за Носење за 15,6 Тетратка - Ремен За Рамо Отпорен На Црн Вид-Балистичка Најлонска Рачка, Ремен За Рамо,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Коди Прот-Торбичка за Носење за 15,6 Тетратка - Ремен За Рамо Отпорен На Црн Вид-Балистичка Најлонска Рачка, Ремен За Рамо,

Codi Protégé X2 е тенок случај со двојна преграда дизајниран да собере лаптопи до 15,6" Лесен, но издржлив обезб�

DEN 504.32
Нулум Габриела Затворен Простор Килим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нулум Габриела Затворен Простор Килим

Геометријата на средината на модот на Овој Тепих во Затворен Простор Нулум габриела доаѓа во бои што ќе

DEN 2223.20
Плажа Плажа Женска Удобност Обичаи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Плажа Плажа Женска Удобност Обичаи

Плажа Плажа Женски Обични Чевли Совршен за Пешачење, Џогирање, Риболов и Други Слободни И Спортски Акти�

DEN 1.00
Нова КАПА Сертифицирана Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, Одговара На 2015-Тојота Корола Седан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нова КАПА Сертифицирана Стандардна Решетка За Покривање На Предниот Браник, Одговара На 2015-Тојота Корола Седан

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

DEN 1.33
Флеш Мебел Луна Комерцијален Одделение Црвен Метал Внатрешен-Надворешен Стол Со Раце Со Црвена Поли Смола Дрво Седиште
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флеш Мебел Луна Комерцијален Одделение Црвен Метал Внатрешен-Надворешен Стол Со Раце Со Црвена Поли Смола Дрво Седиште

Зачинете ја вашата кујна или трпезарија со додавање на овој шарен црн метален стол со долготрајно седиш

DEN 3199.84
Монтирање На Пренос
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Монтирање На Пренос

Одговара на следниве возила : Ford Contour1995 GL 2.5 L предното или Задното, Стандард Transaxle, Стандард Transmission1995 GL 2.0 L

DEN 1.00