• Свеж
Едноставно Дејзи голема starвезда Ченил килим, правлив чад

Едноставно Дејзи голема starвезда Ченил килим, правлив чад

Buyers rating:
DEN 212.64

Од стоката

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 18 X 30 Дасти чад Big Star reg од нашата фанки џанки колекција. Секој ќе ужива во шармот и стилот донесени во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

94 130 1'.28 Руж полипропилен област килим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

94 130 1'.28 Руж полипропилен област килим

Ова е класичен ориентален килим со пресврт на преоден со уникатен цветен дизајн Подобрено со елегантни

DEN 2.33
Кобиц момче и девојче модерна декор повеќебојни области за килим и тепих колекција за деца, мали деца и расадник за бебиња (5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кобиц момче и девојче модерна декор повеќебојни области за килим и тепих колекција за деца, мали деца и расадник за бебиња (5

Оваа слатка конкција на килим е совршен за мебел и деца и простори за возрасни Се одликува со сладок диз�

DEN 1599.84
Nuloom Rudy Transational Polka Dot Tasseled Area reg, 8 '10', беж
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Nuloom Rudy Transational Polka Dot Tasseled Area reg, 8 '10', беж

Lifeивотот е подобар на килим, за разлика од кој било друг со овој прекрасен килим со затегната подрачја...

DEN 5266.40