• Свеж
Brinley Co. женски блок -потпетица мека квадратна пумпа за пети

Brinley Co. женски блок -потпетица мека квадратна пумпа за пети

Buyers rating:
DEN 703.84

Од стоката

Лизгајте ја Maamie By Brinley Co. On On On On Ant To Go-Go! Со надуени ткаени ленти и квадратен пети, ќе служите ретро вибрации цела ноќ. Овој дизајн на веганска кожа е завршена со покриена блок потпетица и подножје со нозе што ќе ве натера да се чувствувате како да танцувате. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Brinley Co. Women'sенски Fau Suede Cunky Heel Open Poe Booties
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. Women'sенски Fau Suede Cunky Heel Open Poe Booties

Покажете го овогодинешниот најсилен стил во чизми за глуждот со отворен пети од Brinley Co Овие чевли ги ист�

DEN 0.67