• Свеж
Raybestos MC Професионален одделение за сопирачки мајстор цилиндар

Raybestos MC Професионален одделение за сопирачки мајстор цилиндар

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Мастер -цилиндерот на сопирачките Raybestos е поврзан со педалот за сопирачките што ја размножува применетата сила за ефикасно сопирање. Овој цилиндар има единечен двоен хидрауличен канал и е произведен според спецификациите на оригиналната опрема. Овозможува потребна сила за ефикасно сопирање и олеснува лесно ангажирање и исклучување на чевлите за сопирачките. Цилиндер на сопирачки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Склопови на центар за тркала Raybestos R-Line
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Склопови на центар за тркала Raybestos R-Line

Hubs Raybestos RLine нудат три генерации единици за склопување на центри за тркала Секој е дизајниран за ОЕ специ

DEN 2.67
Рејбестос професионално одделение за носење на тркала и склопување на центри се вклопуваат Изберете: 1992- Chevrolet Lumina,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рејбестос професионално одделение за носење на тркала и склопување на центри се вклопуваат Изберете: 1992- Chevrolet Lumina,

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот задниот дел како водечки производител на делови за сопира

DEN 1.67