• Свеж
Зак дизајнира сунденс шише со вода Оз. Јоргован

Зак дизајнира сунденс шише со вода Оз. Јоргован

Buyers rating:
DEN 239.84

Од стоката

Ова шише со вода има 38 унци и е изработено од траен, отпорен на пауза. Важно е да останете хидрирани за да ја регулирате телесната температура каде и да сте. Носете го омилениот пијалок со вас додека сте во движење или заминете дома или во канцеларијата. Изградбата на шишето со протекување на шишето овозможува лесен транспорт во вреќи со теретани, тота, ранци и многу повеќе. Флип -капачето нема да истекува и се заклучува на место кога е отворено, така што нема да се врти наоколу. Сè е БПА бесплатно и безбедно за машина за миење садови, но не треба да биде микробранова. Флип-капачето нема да протекува и да се заклучуваат кога е отворено. Изградена јамка за лесен транспорт.38 мл капацитет. Изработено на трајна, отпорна на пауза Тритан пластика.BPA бесплатно-посветена на безбедноста. Возраст 3 и повеќе години. Должина : 3,96-инчи, ширина : 3,56-инчи, висина : 9,64-инчи. Колор : јоргован. Зак дизајнира шише со вода од Санденс 38 мл. Јоргован.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лос Анџелес Ангели Стики шише со вода
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лос Анџелес Ангели Стики шише со вода

Ангели во Лос Анџелес Стики шише со вода Угаснете ја жедта со ова шише со вода што може да се исцеди со р�

DEN 3.00
Takeya Tritan 32oz океан од шише со слама вода
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Takeya Tritan 32oz океан од шише со слама вода

Одликувајќи се со најдобриот капак досега, нашиот патентиран, искривен, слама капак за лесно, контролир�

DEN 207.68
Едноставна модерна одредба изолирана тегла за храна со капакот на рачката - Оз вакуум изолиран термос од не'рѓосувачки челик
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Едноставна модерна одредба изолирана тегла за храна со капакот на рачката - Оз вакуум изолиран термос од не'рѓосувачки челик

Едноставната модерна тегла за храна за храна е направена од двојно wallид, вакуум изолиран 18 / 10 не'рѓосува

DEN 2.33
Едноставно модерен самит за деца шише со вода + Дополнителен капак - вакуум изолиран во прав обложен сад за еднократна употреба
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Едноставно модерен самит за деца шише со вода + Дополнителен капак - вакуум изолиран во прав обложен сад за еднократна употреба

Едноставното модерно шише за вода на Самит ве одржува освежено со часови, додека ги преземате животните

DEN 3.00
Едноставен модерен оз. Самит шише со вода со капаче и заштитен чизми - хидро вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки омбре:
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Едноставен модерен оз. Самит шише со вода со капаче и заштитен чизми - хидро вакуум изолирана колба од не'рѓосувачки омбре:

Едноставно модерно шише со вода со вода со капакот на рачката е направено од двојно edид, вакуум изолиран

DEN 169.44
Едноставно модерно шише со вода од 17oz искачување - колба од не'рѓосувачки челик W рачка со капакот - хидро двоен wallид вакуум
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Едноставно модерно шише со вода од 17oz искачување - колба од не'рѓосувачки челик W рачка со капакот - хидро двоен wallид вакуум

Едноставно модерно шише со вода за искачување беше дизајнирано за оние кои се активни Премиумското зад�

DEN 0.33