• Свеж
Без граници на врвот и здолништето на јуниорите, 2-парчиња

Без граници на врвот и здолништето на јуниорите, 2-парчиња

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Совпаѓање и подготвени да одат! Овој летен дво-парчен сет од без граници има краток врв на ракав со здолниште за влечење и совпаѓање на слатки и шарени отпечатоци. Со размачкан дизајн за стрии за удобност, овој сет на облека со две парчиња е веќе стилизирана сензација на гардероба за излети од топло време. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 здолниште. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина на M. Топ карактеристики : стил на пуловер; ДЕЦЕРНО ДЕЦЕНГИН; кратки ракави; Руширање на фронтот со детали за вратоврска; Сместени детали. Карактеристики на здолништето : стил на влечење со еластична половината за дополнителна удобност; измамени детали; Руфл полите. Врвот и здолништето на јуниорите поставени од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Летни Фустани Мини Слободно Време Цврст Мини Деколте Без Ракави Фустан За Жени Секојдневни Фустани На Дозвола Црна 2xl
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Летни Фустани Мини Слободно Време Цврст Мини Деколте Без Ракави Фустан За Жени Секојдневни Фустани На Дозвола Црна 2xl

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна.Тркалезно Деколте Трендовски мо�

DEN 335.84
Кајануо Краток Ракав Летни Фустани За Жени Дозвола Женски Фустани Жени Леопард Печатени Плажа Мини Фустан Прикривање Наметка
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајануо Краток Ракав Летни Фустани За Жени Дозвола Женски Фустани Жени Леопард Печатени Плажа Мини Фустан Прикривање Наметка

Жените Леопард Печатени Плажа Мини Фустан Прикривање Наметка Длабоко VВратот Возбудува Ракав Перспект�

DEN 2.33
Плус Големина Летни Фустани За Женска Женска Мода Секси Гроздобер Печатење Фустани Без Ракави Без Ракави Плажа Обични Мини Фустани
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Летни Фустани За Женска Женска Мода Секси Гроздобер Печатење Фустани Без Ракави Без Ракави Плажа Обични Мини Фустани

Женска Мода Секси Гроздобер Фустани Со Прашка За Печатење Без Ракави Со Едно Рамо карактеристики : 1.Мат�

DEN 2.00
Жените Летни Цвеќиња Печатени Лабава Маица Кратки Фустани Екипажот Вратот Краток Ракав Памук Лен Повик Замав Ретро Мини Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Летни Цвеќиња Печатени Лабава Маица Кратки Фустани Екипажот Вратот Краток Ракав Памук Лен Повик Замав Ретро Мини Фустан

* Сад : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40 Белешка За големина : Достапно ВО S,M,L,XL, XXL Прилики : Соврше

DEN 255.84
Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Бигерсел Женски Лабав Фустан Без Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Женски Летни Фустани На Плажа Со Стилски Џеб Без Деколте Мини

Дамски фустан од туника изработен од Полиестер, отпорност на абење, не е лесен за деформација, не изблед�

DEN 239.84
Фробукио Женски Летен Секојдневен Фустан Еднобоен Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Фустан За Сончање
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фробукио Женски Летен Секојдневен Фустан Еднобоен Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Фустан За Сончање

Женски Летен Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Мини Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Моден Фуст

DEN 1.33
Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав Мини Краток Обичен А-Линија Печатени Квадратни Деколте Фустан Зелена XL
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав Мини Краток Обичен А-Линија Печатени Квадратни Деколте Фустан Зелена XL

Овој моден Плоштад деколте фустан ткаенина е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Ваш�

DEN 303.84
Женски Плус Големина Фустан Жени Секојдневен Маскирна Печатење Секси Тесни Фитинг Прашка Торба Без Ракави Колк Дозвола За Облекување
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Плус Големина Фустан Жени Секојдневен Маскирна Печатење Секси Тесни Фитинг Прашка Торба Без Ракави Колк Дозвола За Облекување

Жените Обични Маскирни Печати Секси Тесни Фитинг Прашка Без Ракави Торба Колк Фустан ве Молиме провере�

DEN 2.33
Венини Свечени Фустани За Жени Велигденски Зајаци Без Ракави Печатење Летни Мини Фустани Лабава Издлабена Лулашка Туника Фустан
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Венини Свечени Фустани За Жени Велигденски Зајаци Без Ракави Печатење Летни Мини Фустани Лабава Издлабена Лулашка Туника Фустан

Се препорачува миење раце или машина со ладна вода пролетен фустан / венчаница / свечени фустани за жени

DEN 1.00
Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Усмикси Фустани За Жени Обична Возбуда Трим Ракав Лабава Замав Линија Мини Фустани Тркалезен Врат Лисја Без Ракави Печатење

: Средна Биста : 110см / 43 ГРИЖА : Се препорачува Миење Раце или машина со ладна вода.37" фустан / женски фуста�

DEN 367.84
Секси Печатени Возбуда Женски Мини Фустан Слаби Здив Ракав Чипка До Плисирани Полите Фустан Женски Летни Дама Партија Клуб
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Секси Печатени Возбуда Женски Мини Фустан Слаби Здив Ракав Чипка До Плисирани Полите Фустан Женски Летни Дама Партија Клуб

Секси Печатена Возбуда Женски Мини Фустан Слаб Надуен Ракав Фустан Со Плисиран Полите Женски 2022 Летна Д

DEN 1.33