• Свеж
Рустикална Завеса За Туширање Во Фарма, Фарма Теал Дејзи Библиски Стих Инспиративен Мотивациски Цитат Завеси За Капење, Селски Дрвени Тиркизно Сини Завеси За Туши?

Рустикална Завеса За Туширање Во Фарма, Фарма Теал Дејзи Библиски Стих Инспиративен Мотивациски Цитат Завеси За Капење, Селски

Buyers rating:
DEN 255.84

Од стоката

Луѓето секогаш претпочитаат да користат некој декор за да ја истакнат визуелнатаesетика. Завесата за туширање е најдобриот избор за бања. После работа, ние секогаш избираме да се тушираме или да се бањаме за да се ослободиме од заморот на целиот ден. Неверојатната шема може да создаде посебен простор за бања и да додаде повеќе радост за време на капењето. Каков пригоден начин за промовирање на среќата! Премиум Материјал - 72х72 инчи завеса за туширање од полиестерска ткаенина со 12 пластични куки. Лесно лизгајте ја влагата, спречете натопување и брзо исушете. Лесна инсталација - има метални дупки на врвот на завесата за туширање, Со куки Од Типот Ц за лесно закачување и употреба. Уникатен Дизајн-Разновидни оригинални модели дизајнирани од дизајнерите СО HD печатење, што ќе ви овозможи различни избори за декорација на бањата и моделот нема да исчезне. Апликација-тоа е најдобриот избор за украсување на вашата бања. Тоа може да ви донесе добро расположение. Исто така, можете да ја дадете оваа ставка на деца, родители, пријатели како подарок.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Цвет Пејзаж Виолетова Лаванда Туш Завеси Сончоглед Розова Фабрика Бања Декор Водоотпорен Крпа Бања Завеса Во Собата Со Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цвет Пејзаж Виолетова Лаванда Туш Завеси Сончоглед Розова Фабрика Бања Декор Водоотпорен Крпа Бања Завеса Во Собата Со Кука

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

DEN 319.84
Сонернт Боемска Бања Завеса Шарени Бохо Цветни Печати Убава Светла Полиестер Ткаенина Ткаенина Туш Завеса за Бања Декорација,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сонернт Боемска Бања Завеса Шарени Бохо Цветни Печати Убава Светла Полиестер Ткаенина Ткаенина Туш Завеса за Бања Декорација,

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса : 1 Пого

DEN 2.67
Земјата Универзумот Ѕвезденото Небо Туш Завеса Бања Декорација Водоотпорен Полиестер Крпа Пејзаж Ноќ Туш Завеси Постави Мат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Земјата Универзумот Ѕвезденото Небо Туш Завеса Бања Декорација Водоотпорен Полиестер Крпа Пејзаж Ноќ Туш Завеси Постави Мат

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

DEN 2.00
Шарени Цветни Зелени Растенија Дланка Бања Завеса Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Бања Завеса За Бања Со Куки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шарени Цветни Зелени Растенија Дланка Бања Завеса Водоотпорен Полиестер Туш Завеса Бања Завеса За Бања Со Куки

【 Висок квалитет на материјалите и прекрасен дизајн 】 туш завеса е направен од 100% полиестер платно, ко�

DEN 1.00
Ксинуфн Американско Знаме Туш Завеса за 4 јули Денот На Независноста Црвено Сини Американски Ѕвезди Со Симпатична Гном Патриотски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ксинуфн Американско Знаме Туш Завеса за 4 јули Денот На Независноста Црвено Сини Американски Ѕвезди Со Симпатична Гном Патриотски

Погоден За Разни Фестивали Туш Завеси Сите наши производи користеа технологија ЗА 3д печатење и високок

DEN 142.08
Куче Љубовник Туш Завеса, Рака Подготвени Детални Миленичиња Животно Со Шепа Отпечатоци Позадина И Коска, Ткаенина Ткаенина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Куче Љубовник Туш Завеса, Рака Подготвени Детални Миленичиња Животно Со Шепа Отпечатоци Позадина И Коска, Ткаенина Ткаенина

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение.

DEN 321.92