• Свеж
Начин да го прославите контејнерот за играње грешки

Начин да го прославите контејнерот за играње грешки

Buyers rating:
DEN 567.04

Од стоката

Поставувањето на грешки со лупа, пинцети и контејнер има сè што треба децата да ја истражуваат природата и да ја фатат и проучуваат мали суштества. Овој сет прави одлична играчка за велигденски корпи. Сè што ви треба за да соберете грешки и мали инсекти. Идеално и за затворено и за игра на отворено. Начин да се слави играта со грешки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ЗА ДА ЈА ПРОСЛАВАТ ГОРДОСТА ПАКЕТ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ЗА ДА ЈА ПРОСЛАВАТ ГОРДОСТА ПАКЕТ

Начин Да Ја Прославите Гордоста на Виножитото 4 Компјутер Пакет во собата Вклучува Виножито Шарени Федо

DEN 3.00
Ѓердан од тинејџери за Ноќта на вештерките и детето, мулти-бои, ѓердан, начин за славење, возраст 3+, портокалова светлина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ѓердан од тинејџери за Ноќта на вештерките и детето, мулти-бои, ѓердан, начин за славење, возраст 3+, портокалова светлина

Ноќта на вештерките тинејџерски и дете, унисекс, жица, мултибои, лилјаци ѓердан, начин за славење Ѓердан

DEN 3.00