• Свеж
Tommee Tippee поблиску до сетот за стартување на новородените природа - 0m+, 6

Tommee Tippee поблиску до сетот за стартување на новородените природа - 0m+, 6

Buyers rating:
DEN 799.20

Од стоката

Tommee Tippee поблиску до сетот за стартување на новородените природа - 0 M+.Tomee Tippee ?? Поблиску до природата ?? Сет за стартување на новороденчиња. Оригиналната брадавица слична на дојка.0 M+. За природна брава и мазна транзиција од дојка во шише.БПА бесплатно. опуштено и среќно искуство за двајцата : да ви помогнеме при хранење шише : потопло на електрично шише.microwave Stearizer Stearizer.Electric Streatilizer на пареа.и чаша за транзиција : чаши за транзиција. FL OZ/150 ml шишиња за бебиња со бавни брадавици.x2 - 9 fl Oz/260 ml шишиња за бебиња со бавни брадавици.x1 - Први SIPs чаши за транзиција 4 M+.x1 - шише и брадавица .50 години експертиза. Хранењето треба да биде опуштено и среќно искуство за вас и вашето бебе. Ова е како наградуваната поблиску до природата ?? брадавицата слична на дојка може да помогне : 1. форма на облик на грабеж за лесен заклучок.2. удобна храна. Како и да е да изберете да го нахраните вашиот : Малку ќе имате време што се предизвикувачки и скапоцени. Нашата наградувана брадавица слична на дојка, прави хранење шише природно и удобно искуство за двајцата-затоа опуштете се и уживајте Во моментот! Список на материјали : Полипропилен, силиконски, TPE, најлон. Tommee Tippee поблиску до шишињата со природата се погодни само за употреба со Tommee Tippee поблиску до брадавиците на природата. Регистрирани трговски марки. Сите прашања? Посетете ја нашата веб -страница www.tomme Tommee Tippee CTN Новороденче стартер, розова : лесно заклучување природно чувство на брадавица за непречена транзиција помеѓу градите и шише за хранење „исто како и мама“. Оптимален вентил за вентилација со бавен проток брадавица за помалку внес на воздух и помала непријатност за бебето. Новиот дво-парчен вентил на Sips Cup е лесен за пристап, лесен за чистење и ја прави чашата на бебето не се испрска. Лесен дизајн на задржување и точни ознаки за хранење и мерење на шише. Вклучува : 2 x 5floz/150ml поблиску до шишињата со природа со бавни брадавици на проток, 2 x 9floz/260ml поблиску до шишињата со природа со бавни брадавици на проток, чаши од први голтки од 1 x, четка за шише 1 x. Секогаш БПА и фталат слободно. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Четка за шише со шише со глава
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Четка за шише со шише со глава

Чувајте ја оваа разноврсна четка за влакната корисна за да се осигурате дека шишињата на бебето и други�

DEN 2.00
Партија за индустрии за студ во креветчето Цитат byob бебе шише хумор платно wallидна уметност, 48, дизајн од Дафне Полсели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Партија за индустрии за студ во креветчето Цитат byob бебе шише хумор платно wallидна уметност, 48, дизајн од Дафне Полсели

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 798.40
Weil Baby - 9oz Tritan Nurser шише, пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Weil Baby - 9oz Tritan Nurser шише, пакувања

Шишето Weil Baby 9oz Tritan Nurser е изработено од револуционерниот Тритан материјал, кој е БПА и без токсин...

DEN 319.68