• Свеж
Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

Мажи 6. оз. Маица без ознаки 5250Т

Buyers rating:
DEN 817.92

Од стоката

100% Comfort Soft® памук ; Пепелта е 99/1 памук/поли; Лесен Челик е 90/10 памук/поли; Јаглен Хедер, Оксфорд Греј, Безбедност Зелена, Безбедност Портокал - 60/40 памук/поли; етикета за вратот без ознаки; лента од рамо до рамо; покриен врат со рамна јака ; шиење со двојна игла низ; Ханес Менс 6.1 оз. Маица без ознаки 5250Т (5 ПАКУВАЊЕ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авамо Чипка До Краток Ракав Пуловер Маици За Мажи Лето Касаул Лабава V Вратот Блузи Пријатна Мека Плажа Јога Маица Туника Блуза
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Авамо Чипка До Краток Ракав Пуловер Маици За Мажи Лето Касаул Лабава V Вратот Блузи Пријатна Мека Плажа Јога Маица Туника Блуза

Опис : Пол : Мажи Човек, Господа, Машки, Момчиња Стил : Мажи Секојдневен Блузи Маица Краток Ракав Пуловер �

DEN 174.08
Ма Крои Менс Божиќ Празник Среќен Дигитално Печатени Графички Долги Ракави Карирани Фонт Класичен Екипажот Вратот Маици
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ма Крои Менс Божиќ Празник Среќен Дигитално Печатени Графички Долги Ракави Карирани Фонт Класичен Екипажот Вратот Маици

Дигитално печатената слика е создадена во куќата од нашиот тим за креативни уметности и е отпечатена со

DEN 0.67
Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

DEN 479.84
Белела Менс Половина Ракав Шупливи Надвор Маица Хавајски V Вратот Маица Одмор Маица Геометриски Печатење Летни Кошули
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Белела Менс Половина Ракав Шупливи Надвор Маица Хавајски V Вратот Маица Одмор Маица Геометриски Печатење Летни Кошули

Опис : Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Бохо Блузи, В Маица За Вратот, Маица Со Половина Рак

DEN 265.28
Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс оз. Ултра Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Спортската Сива е 90 / 10; шиење со двојна игла во текот; бес�

DEN 1.00