• Свеж
Фондација за појавување на кожата Медиум 688

Фондација за појавување на кожата Медиум 688

Buyers rating:
DEN 223.52

Од стоката

Фондацијата за појавување на кожата на Cујорк (Пакет од 2) Фондацијата за појавување на кожата на Cујорк е концентрат на технологија што одговара на текстурата и тонот на вашата кожа. Технологијата за прилагодување на сенката на тон, непречено се меша за природна, беспрекорна и зрачна форма на кожата за појавување на кожата на NYујорк, е концентрат на технологија што одговара на текстурата и тонот на вашата кожа. Технологијата за прилагодување на тонот на тон, се меша беспрекорно за природен, беспрекорен и светлосен изглед. Збогатено со навлажнувачи. Вклучува витамини А, Ц, Е. Големина : 1 унца. Тип : Фондација. Тип на кожа : Нормално. Фондација Тон на кожата : светлина, фер, средна, тен, беж. Карактеристики на производот : Големина на патувањето. Тип на фондација : гел. Поради личната природа на овој производ, враќањата не се прифаќаат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сјајна Сенка За Очи Сенка За Очи Сенка За Очи Стап За Сенки За Очи Бисер Лесен Издржлив Мазен Водоотпорен Стап За Сенки За Очи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сјајна Сенка За Очи Сенка За Очи Сенка За Очи Стап За Сенки За Очи Бисер Лесен Издржлив Мазен Водоотпорен Стап За Сенки За Очи

Опишете : Како да се користи Чекор 1 : Нанесете лесна сенка за очи или сенка за очи на капаците Чекор 2 : Не�

DEN 95.52
ШМИНКА ВОЗДУШНО Перниче СТАП КОРЕКТОР Изолација Навлажнувачки Шминка Основа Со Памучна Глава Шминка 40мл Светлина Стап
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ШМИНКА ВОЗДУШНО Перниче СТАП КОРЕКТОР Изолација Навлажнувачки Шминка Основа Со Памучна Глава Шминка 40мл Светлина Стап

воздушно ПЕРНИЧЕ СТАП КОРЕКТОР изолација Навлажнувачки шминка основа со памучна глава шминка 40мл Мате�

DEN 159.84
Усни Подебела Алатка, Овална Убавина Усна Полни Мек Силикон Подобрување На Усните Линии За Домашна Употреба За Жени
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Усни Подебела Алатка, Овална Убавина Усна Полни Мек Силикон Подобрување На Усните Линии За Домашна Употреба За Жени

Усни Подебела Алатка, Овална Убавина Усна Полни Мек Силикон Подобрување На Усните Линии За Домашна Упот

DEN 3.33
Стап За Сенки За Очи Крем За Шминка Треперлив Мазен Молив За Сенки За Очи Природен Водоотпорен Долготраен Стап За Истакнување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стап За Сенки За Очи Крем За Шминка Треперлив Мазен Молив За Сенки За Очи Природен Водоотпорен Долготраен Стап За Истакнување

Функција : Придобивка : Долготрајна, Лесна За Носење, Водоотпорна / Водоотпорна НЕТО ст : 2г...

DEN 2.67
Фондација Шминка Течна Основа Целосна Покриеност Мат Контрола На Маслото Коректор Бои Опционално Одличен Избор За Подарок 33мл
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фондација Шминка Течна Основа Целосна Покриеност Мат Контрола На Маслото Коректор Бои Опционално Одличен Избор За Подарок 33мл

Фондација Течна Основа За Шминка Целосна Покриеност Коректор За Контрола На Мат Масло 9 Бои Опционално �

DEN 2.67
Во движење Невидливиот лагер голи пар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Во движење Невидливиот лагер голи пар

На невидливите облоги на Go се совршен скриен слој Јазичињата што не се лизгаат од овие облоги ја зафаќаа

DEN 118.56
е. л. ф. Сенка За Очи Поставена Со Четки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

е. л. ф. Сенка За Очи Поставена Со Четки

Одете на природно око, тлеете со зачадено око или одете светло и смело Овој широк спектар на бои за сенки

DEN 239.84
Идолски очи крем за крем сенка, пикси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Идолски очи крем за крем сенка, пикси

Направете ги очите да се појават со овој молив со сенки за крем за очи на Wet Wild Idol, (130 пикси) Склопната маз�

DEN 127.52
Јинго Кадифе Магла Лице Усна Кал Кармин Усна Кал Водоотпорен Долготраен Доказ Кадифени Дамки За Усни Повеќенаменски За Усна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јинго Кадифе Магла Лице Усна Кал Кармин Усна Кал Водоотпорен Долготраен Доказ Кадифени Дамки За Усни Повеќенаменски За Усна

Глава за четка во форма на срце,лесна за избор на бои и оцртување на обликот на усните Лесен : карминот за

DEN 2.00