• Свеж
Шико - шетач на Liteway, Fuego

Шико - шетач на Liteway, Fuego

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Шетачот на Chicco Liteway, Fuego, го поедноставува патувањето со бебето. Овој стилски и смел шетач е изработен од траен, лесен алуминиум и вклучува корпа за складирање за сите ваши предмети и корпата може да се претвори во ранец. Шетачот на алуминиум има прилагодлив одмор на нозете со две позиции и предните тркала се вртат и се карактеризираат со брави за дејствување на нозете. Овој шетач на Chicco Liteway, Fuego, има целосно потпирање на потпирачот за грб со пет позиции и прилагодлива крошна со одвојлив панел за заден патент и прозорец Peek-A-Boo за да можете лесно да го видите вашето малечко. Шетач на Chicco Liteway : Опсег на тежина : раѓање до 40 фунти. и опсег на висина : високи до 43 ". Лесен шетач со голема корпа за складирање. Кошницата за складирање може да се претвори во ранец за чување на сите ваши предмети за бебиња. Безбедност на точката за безбедност. Целосно потпирајќи се на потпирачот за грб со 5 позиции. Прилагодлив одмор на нозете со 2 позиции. Предните тркала се вртат и се карактеризираат со брави со дејствување. Шето-шетачот има држач за родители на родител. 3-Д, компактен преклоп за лесно складирање и транспорт. Автоматската брава за складирање го чува шетачот склопена. Димензии : 28 "x 19" x 40 ". Тежината на производот е 17 фунти . Шето -шетач има потребно склопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Космо-шетач-боја: црна боја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Космо-шетач-боја: црна боја

Само три брзи чекори се сè што е потребно за да се преклопи лесниот комби космо во компактен, самостојно,

DEN 3999.84
Ovови - Кабооза Ултралејт, мудрец
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ovови - Кабооза Ултралејт, мудрец

Ultralight на ovови Кабоус е толку компактен и лесен, скоро е без напор да се наметне Тој е дизајниран да носи д

DEN 1759.84
Шетачот на спојката од Делта Деца - лесен Компактен шетач за преклопување - вклучува торба за патувања - се вклопува во складирање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шетачот на спојката од Делта Деца - лесен Компактен шетач за преклопување - вклучува торба за патувања - се вклопува во складирање

Мал, но моќен, шетачот на спојката од Делта Деца го прави толку лесно да го извадите вашето дете надвор и

DEN 3001.44
Комби Кабриа шетач, Сатон Место
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Комби Кабриа шетач, Сатон Место

Добијте сè што барате во шетач со шетачот Combi, Кембриа Овој шетач за прицврстување од 5 точки се одликува

DEN 2655.84
Cosatto - Swift Lite лесен шетач, чили
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Cosatto - Swift Lite лесен шетач, чили

Ултра стилски, лесен шетач со кул ретро вибрација Дополнителна рамка со мала тежина и ладна рачка за нос

DEN 2815.84