• Свеж
Домашни основи повеќенаменски не'рѓосувачки челик жица пластична јајце јајце, црна

Домашни основи повеќенаменски не'рѓосувачки челик жица пластична јајце јајце, црна

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Кога ќе се спореди со обичниот нож, ќе откриете дека овој гаџет ќе направи да се исече тврдо варено јајце многу побезбедно и побрзо. Мулти-намена јајце-јајце е лесен за ракување. Едноставно поставете тврдо варено јајце на површината и повлечете ја рачката надолу. Острите жици од жилет не'рѓосувачки челик брзо го сече вареното јајце во униформни клинови што потоа можете да ги користите за да ги украсите салатите или да ги користите за да направите сендвичи од јајца. Надвор од сечење на тврдо варено јајце во рамномерно парче, исто така е одлично за меки овошја како киви, јагоди и банани. За да ја исчистите единицата, едноставно миење на рака со топла вода и користете нежен сапун. Темелно исушете со мека крпа. Димензиите на артикалот може да се разликуваат малку заради уникатната природа на производот. Бојата и финишот исто така може да се разликуваат од прикажаните слики како резултат на разликите во екраните на мониторот. Не се вклучени реквизити и додатоци. Брзо парчиња тврдо варени јајца во дури и парчиња совршени за употреба во салати и сендвичи. Основата што не се лизга го одржува на место. Компактниот дизајн се вклопува уредно во фиоката без да заземе премногу простор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.