• Свеж
Уникатни поволни цени, женски отсечени јака јака метални точки блузи шифонска кошула врвот

Уникатни поволни цени, женски отсечени јака јака метални точки блузи шифонска кошула врвот

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Womenенски отсечен држач за метални точки со метални точки шифон кошула со врвови метални точки печати блуза, класична јака за штанд и врвови на шифон кошула. Треперните точки и полу-формалниот стил обезбедуваат оваа блуза да се издвојува од работа до недела. 100% полиестер. Позлатено печатење. Исмејувачки врат. Долги надуени ракави од Раглан. Забиени манжетни. Назад клуч за заклучување. Blенска блуза. Машинско миење ладно со како боја и ниско железо. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 31 4/8 инчи, половината : 20 4/8 инчи, колк : 35 инчи, должина на рамото : 14 5/8 инчи, тежина : 116 5/8 фунти, модел Носе Xs. -14 3/4s - 35 27 15 1/4m 37 - 29 - 15 3/4 L - 40 32 - 16 3/8xl - 43 35 - 17.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Добијте женски пинтук на врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Добијте женски пинтук на врвот

Без оглед на времето, ова светлои лесен, добивањето на врвот на пинтук за жени, предизвикува неспорно со�

DEN 2.00
Уникатни поволни цени, елегантен лак без ракави, без ракави, врзани за вратот на вратот на вратот, врвовите на блуза
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уникатни поволни цени, елегантен лак без ракави, без ракави, врзани за вратот на вратот на вратот, врвовите на блуза

Оваа женска сатенска без ракави со ракави, блуза од уникатни поволни цени е модерна и шик, помагајќи ви д

DEN 431.84
Женска слабинска врата со врата од врат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женска слабинска врата со врата од врат

Дали некогаш сте посакале да имате врв што добро се спари со сè, понуди вид на удобност што очекувате од �

DEN 367.84
Време и време женски женски, пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време и време женски женски, пакувања

Едноставноста е најдобра Долгите слоеви на долгиот ракав на Tru, убаво со скоро ништо, но ние исто така го

DEN 1.67
Време и време женски врвен врв
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Време и време женски врвен врв

Светлината како воздух, лебдат низ топли денови во овој зачудувачки врвот на рафлата од време и вистини�

DEN 3.33
Скоро славниот женски селанец Топ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Скоро славниот женски селанец Топ

Трендовски, женски и добредојден додаток на вашата гардероба Овој селански врв за жени од скоро познати

DEN 2.00
Блуза со долги ракави на жените
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Блуза со долги ракави на жените

100% полиестерска крепмашина измијте ладно миење со слични бои само нехлор белило кога е потребно суво су

DEN 186.08