• Свеж
Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

Chaps Classic Classic Fit Solid Pique Polo, големини-4XB

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Класичен главен дел за вашата гардероба. Оваа цврста поло маица од Chaps е испробана и вистинска стил направена во мека пика ткаенина со природен дел за дополнителна удобност. Со детали за логото за очи на градите, ова секојдневно поло е разноврсен изглед кој е совршен на теренот за голф или на вашата следна скара во дворот. Материјал : 58% памук/42% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека пика ткаенина со природно истегнување. Машка класична фит пика поло маица од поглавја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Машка шема Jerseyерси Поло
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка шема Jerseyерси Поло

Ништо не работи за секоја пригода како што прави поло маица Носете го маичката на машката шема на Georgeорџ

DEN 1.67
Докери со кратки ракави Поло пакет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Докери со кратки ракави Поло пакет

Ние го сакаме Полос од многу причини Главен меѓу нив : нивната неспоредлива разноврсност Можете да ги об

DEN 607.84
Поло за кратки ракави за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поло за кратки ракави за мажи

Ништо не работи за секоја пригода како што прави поло маица Носете го избледениот слава машка кратка ра�

DEN 2.00