• Свеж
Природно ветре над коленото женски клинчиња во бургунд

Природно ветре над коленото женски клинчиња во бургунд

Buyers rating:
DEN 943.84

Од стоката

Едноставно над чизмите на коленото што ќе и ’дадат на вашата обична гардероба фустан изглед со скриената клин пета. Завршено со внатрешен патент за лесно носење и тркалезна/бадем пети. Овие чизми важат за големината, но предлагаме да нарачате 1/2 големина поголема отколку што вообичаено носите, и може да се додадат подебели чорапи или табани за да се компензираат. ПУ го горната, гумена надворешна плоча. 23 "вратило, 12" ширина на теле, 16 "горниот обем, велур со велур, гумена надворешна плоча, 3 -инчен клин потпетица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Brinенски копродукции Brinley Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinенски копродукции Brinley Co.

Bootie со клин со отворен пети од Brinley Co се одликува со мек материјал за велур со велур кој се искачува на гл�

DEN 799.84
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Додадете ја оваа висока модна убавина во вашиот плакар денес Овој заслепувачки клин чизми има стил над �

DEN 0.67
Brinley Co. женски клин плитки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinley Co. женски клин плитки

Bootie со клин со отворен пети од Brinley Co се одликува со мек материјал за велур со велур кој се искачува на гл�

DEN 798.40
Brinенски копродукции Brinley Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinенски копродукции Brinley Co.

Bootie со клин со отворен пети од Brinley Co се одликува со мек материјал за велур со велур кој се искачува на гл�

DEN 3.00