• Свеж
Pet Life ® Активен Aero-Pawlse Брзо Суво И 4-Насочно Истегнување На Јога Фитнес Куче Маица Резервоарот Врвот

Pet Life ® Активен Aero-Pawlse Брзо Суво И 4-Насочно Истегнување На Јога Фитнес Куче Маица Резервоарот Врвот

Buyers rating:
DEN 2223.84

Од стоката

АКТИВНИОТ Резервоар "Aero-Pawlse" AERO-Pawlse Е цел систем составен од Ултра лесни, Дише и добро Проветрени специјално дизајнирани ткаенини кои се спојуваат заедно за да помогнат во подобрувањето На Подвижноста и Дишењето. Карактеристики 4-Насочна Конструкција За Истегнување што се движи подобро во секоја насока со прилагодено вклопување што е подалеку од кожата или Крзното без стискање и нема да се собере. Горниот слој се одликува со специјално формулирани еластични Ултра-Еластични И Дишечки Микро-влакна, а долниот дел се одликува со специјално формулирани перфорирани и дишечки панели кои нудат стратешка вентилација. Двете комбинирани флексибилни ткаенини со мек допир имаат својства За Брзо Сушење кои ја одбиваат влагата или потта на телото додека нудат технологија Против Мирис која помага при предизвикување мирис на микроби. Резервоарот Аеро-Павлс е Исто ТАКА ЗАШТИТНИК ОД УВ од штетните зраци на сонцето и совршено се вклопува за да помогне во задржувањето на пролеаните влакна. Дизајн карактеристики Двојно Засилено шиење на секој спој за долговечност со дизајн На Повлекување за лесен пристап и исклучување и Рефлексивно Снимање за дополнителна ноќна видливост. Машина За Перење. Овој стил е дел од Нашата Колекција На Активна Облека За Миленичиња Life®. Достапно во Повеќе Големини и Бои.СПЕЦИФИКАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНА : Во (Инчи) Должината"Назад " Е Од Вратот До Опашката : * Видете ја табелата со слики за приближување на големината.ЕКСТРА МАЛ : Назад : 9.63" Градите : 12.75" Вратот : 9.5"МАЛИ : Назад : 10.63" Градите : 15.75" Вратот : 12.5"Средно : Назад : 14.63" Градите : 19.75" Вратот : 14"ГОЛЕМ : Назад : 18.63" Градите : 24.75" Вратот : 16.5"ЕКСТРА ГОЛЕМ : Назад : 21.63" Градите : 29.75" Вратот : 19.5" 4-насочна Еластичност На Конструкцијата Што Се Протега Во Секоја Насока За Целосна Подвижност И Удобност. Карактеристики технологија за перформанси За брзо Сушење; Интегрираните Микро-Панели овозможуваат Максимален Проток на Воздух и Стратешка Вентилација. Убаво опремени за да помогнат во одржувањето на пролеаните влакна. Засилено Шиење на секој спој За Издржливост и Долговечност; Рефлектирачко лепење за ноќна безбедност; Се Одликува со технологија Против Мирис која помага при предизвикување мирис на микроби. Дизајн на Тон-На-Тон; Машина За Перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мека Пријатна Облека За Миленичиња Летна Тенка Милениче Со Кратки Ракави Голема Средна И Мала Облека За Елек За Кучиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мека Пријатна Облека За Миленичиња Летна Тенка Милениче Со Кратки Ракави Голема Средна И Мала Облека За Елек За Кучиња

Лето Тенок со Кратки Ракави Пет Големи, Средни И Мали Куче Вест Clothes Features : 【Добро дизајнирани】 : овие ку�

DEN 1.33
Бобасндм Елек За Ладење На Ременот За Кучиња, Кошула За Ладење На Кучиња, Лесен Елек За Ладење За Миленичиња Што Дише За Кучиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бобасндм Елек За Ладење На Ременот За Кучиња, Кошула За Ладење На Кучиња, Лесен Елек За Ладење За Миленичиња Што Дише За Кучиња

Опис : Дефинитивно, облеката со стилски дизајн на лабав врат и дизајн на печатење го прават кучето да изг

DEN 1.33
Руби Милениче Фреди Кругер Костим
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Руби Милениче Фреди Кругер Костим

Вклучува џемпер, капа и ракавица за канџи Ова е официјално лиценциран кошмар на Уличниот производ На Бр�

DEN 438.56
Summerга Пет Летни Маици Хаваи Стил Цветни Мачка Кошула Хавајски Печатени Миленичиња Маици Дише Кул Облека Плажа Крајбрежје
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Summerга Пет Летни Маици Хаваи Стил Цветни Мачка Кошула Хавајски Печатени Миленичиња Маици Дише Кул Облека Плажа Крајбрежје

Внимание : има 5 големини, ве молиме внимателно измерете ја големината на вашето домашно милениче пред д�

DEN 2.67