• Свеж
Шампон на нане од босилек за унисекс, 10. мл

Шампон на нане од босилек за унисекс, 10. мл

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Чист шампон од нане од босилек е органски шампон што отстранува нечистотија, загадувачи и вишок масло од мрсна коса и скалп. Шампон што се чисти без да ја мери косата надолу или да ја исуши. Остава коса свежа и жива. Полн со здрав сјај и отскокнување и со прекрасно ладно и освежувачко чувство од ментол и пеперминт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Фекаи Пр Репаративи Шампон, Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фекаи Пр Репаративи Шампон, Оз

Слабата коса има сила да се спротивстави на идните оштетувања Совет Од Салонот Фекаи : Користете ги прст

DEN 479.84
Курологија Бои Шампон За Издржливост
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Курологија Бои Шампон За Издржливост

Што е тоа : Шампонот Во Бои, идеален за нормални до подебели типови коса, содржи формула против избледува

DEN 1.00
Џоико Шампон, 10. Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Џоико Шампон, 10. Оз

10,1 унца шампон Кпакет реконструкција шампон беше лансиран од дизајнерската куќа на џоико Се препорачув

DEN 2.33
Бумбари & Бумбари Нежен Шампон, 8оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бумбари & Бумбари Нежен Шампон, 8оз

Шампонот За Коса со Бумбари и Бумбари навлажнува и додава сјај бидејќи нежно чисти Овој Нежен Шампон со

DEN 1.00
Шампон клоран со Овесно Млеко, 13. Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Шампон клоран со Овесно Млеко, 13. Оз

Шампонот со Овесно Млеко нежно чисти додека ја зачувува природната рамнотежа на косата и скалпот...

DEN 423.20
Клоран Шампон Со Божур, 6. Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клоран Шампон Со Божур, 6. Оз

Лесен и свеж шампон со екстракт Од Божур кој носи непосредна и 24часовна смирувачка удобност и рамнотежа

DEN 431.20
Аведа Брилијантен Шампон, 8. оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аведа Брилијантен Шампон, 8. оз

Брилијантен ШАМПОН 8.5 Мл Дизајн Куќа : Аведа Мирис Белешки : Нега На Коса Базирана На Растенија Со Високи

DEN 0.33
Сахахуан Нормален Шампон За Коса 33. оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сахахуан Нормален Шампон За Коса 33. оз

Сахахуан обезбедува некои од врвните професионални производи за коса како Овој Нормален Шампон за Коса

DEN 0.67