• Свеж
Ренџерс ниско ниво на повторна печатење чевли за печатење - жени - големина 8

Ренџерс ниско ниво на повторна печатење чевли за печатење - жени - големина 8

Buyers rating:
DEN 952.00

Од стоката

Од глава до пети, јасно е да се види дека нема ништо што може да го забави вашиот Тексас Ренџерс случајно. Сега го земате вашиот дух на франшиза на ново ниво со тоа што ќе ги потресете овие чевли за печатење на платно од Тексас Ренџерс на денот на играта! Заедно со нивната класична ниска врвна силуета и трајниот гумен ѓон, овие чевли што привлекуваат очи се украсени во тимски бои и ги карактеризираат омилените лого и знак на вашиот состав на MLB во една модел. После еден поглед на овие клоци од еден вид, никој нема да негира дека сте крајниот поддржувач на Тексас Ренџерс! Стока на Тексас Ренџерс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.