• Свеж
Максимална максимална машка изолирана кабриолет биб

Максимална максимална машка изолирана кабриолет биб

Buyers rating:
DEN 309.60

Од стоката

На студено ноември наутро кога рутата за белиот е во целост, ќе уживате во не-метежната топлина обезбедена од мажот со изолирана кабриолет со Realtree Max-1 XT. Користете со или без отстранливи суспензии и лесно ставете ги над основните слоеви со удобните патенти со нозе со должина на коленото. Останете суви и удобни со часови на крајот додека чекате да ја влезе таа голема лента за снимање, благодарение на водоотпорни и ветерници на ткаенини, а да не ги спомнувам џебовите со рачен рачен меч. Изолиран кабриолет со кабриолет со водоотпорна, водоотпорна, ветровито и дишењето на максимални производи од Real Tree Max-1 XT : Водоотпорен, ветровито и дишењето. Отстранливи суспензии. Проширување на половината за удобност. Засилени артикулирани колена. Прилагодливи ленти за рамо. Џебови со рацете на Шерпа. Патенти со нозе во должина на коленото. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Real Tree® е креатор и продавач на најразновидните модели на камо во светот. Без разлика каде ловите или уживате во отворено, нема подобар начин да се мешате со околината отколку со носење на Real Tree® Camo.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.