• Свеж
Играчка играчка Аурора Северна и Јужна светлина Проектор СТЕМ

Играчка играчка Аурора Северна и Јужна светлина Проектор СТЕМ

Buyers rating:
DEN 399.84

Од стоката

Сега можете да го донесете ова неверојатно прикажување на природно светло во вашиот дом со проекторот Аурора. Проекторот користи повеќебојни LED диоди, со два образец и осум различни режими на боја, за да прикаже подвижни светла на Аурора на wallsидовите и таванот на затемнета просторија. Сведок на неверојатните природни феномени на северните светла во вашиот дом . Проекторот на северните светла Аурора го проектира ова фасцинантно прикажување на природна светлина на wallsидови и тавани . со повеќебојни LED диоди, две обрасци и осум различни режими на боја . произведува прекрасно Приказ на подвижни светла Аурора во која било затемнета просторија . со механизам за автоматско исклучување и таен код за отклучување на интересни информации за Интернет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.