• Свеж
Сет на ленти за ленти од 6 парчиња Дамаск, сет, јоргован за крал лаванда

Сет на ленти за ленти од 6 парчиња Дамаск, сет, јоргован за крал лаванда

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Искусете луксуз како никогаш порано не сте се чувствувале. Листови кои се чувствуваат скоро хедонистички, овој раскошен сет ќе ги донесе вашите соништа на едно ново ново ниво. Лизгајте се меѓу кориците и оставете си wallид во декаденцијата што ја нуди оваа постелнина. Додадете во пријатно меки, ултра-перничиња перници и навистина ќе се чувствувате разгалено. Овој сет со 6 парчиња е направен од неверојатен, без брчки 100 GSM микрофибер и има елегантна шема на ленти од Доби. Достапно е во најразлични убави бои, и без оглед кој ќе изберете, кога ќе дојде утрото и ќе се исклучи часовникот за аларм, едноставно може да бидете во искушение да ползи подалеку под овие корици и да се обидете да соберете каде останаа вашите соништа. Упатства за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус. Не бели. Tumble Dry Ship. Железо по потреба- елегантен утешен; Почувствувајте ја разликата -Спијте подобро и разбудете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилен меки, најудобни и луксузни постелнини што можете да ги најдете. Најдобро за секоја просторија во вашата куќа - спална соба, соба за гости, детска соба, РВ, дом за одмор. Одлична идеја за подароци за мажи и жени, мајки и татковци, в Valentубените - Мајка - Денот на таткото и Божиќ . Сет на луксузни кревети со големина на кралот - 1 рамен лист (102 "x 105") 1 Вметнат лист (78 "x 80 ") и 4 кралски перници (20" x 40 "). Длабок џеб поставен лист со еластичен наоколу. Одговара на душеци до 16 ". Лесна грижа -дамки, дамки, смалување и отпорно на брчки. Машинско миење во ладно. Се суши брзо на суво суво ниско. Потрајно од памук.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Памучни Листови, Целосен Сет-Апстрактни Гранџ Графити Потресени Сликарство Мастило Боја Урбана Текстура Печатење Прилагодено
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Памучни Листови, Целосен Сет-Апстрактни Гранџ Графити Потресени Сликарство Мастило Боја Урбана Текстура Печатење Прилагодено

Апстрактни Гранџ Графити Потресени 100% Памучен Сатенски Лист Поставен со комплети листови Со Лажица се �

DEN 1055.84
Постелнина Постави 16- 24 Длабоко Екстра Меки Микрофибер Без Брчки Постелнина Постелнина Постелнина И Перници Лесно Се Вклопуваат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Постелнина Постави 16- 24 Длабоко Екстра Меки Микрофибер Без Брчки Постелнина Постелнина Постелнина И Перници Лесно Се Вклопуваат

Длабокиот Џебен Лист е со димензии 80 х 39 инчи и одговара на душеци длабоки 18 24 инчи Навлаките за перници

DEN 0.67
Памучни Чаршафи, Комплет Близнаци - Риба Виножито Океански Животни Шарени Наутички Каваи Геометриски Расадник Родово Неутрален
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Памучни Чаршафи, Комплет Близнаци - Риба Виножито Океански Животни Шарени Наутички Каваи Геометриски Расадник Родово Неутрален

Риба Виножито Океански Животни Шарени 100% Памучен Сатенски Лист Поставен со комплети со лажици се напра�

DEN 0.33
Броење од 300 Конци Египетски Памучни Длабоки Џебни Постелнини И Навлаки За Перници, Комплет Чаршафи Од 4 Парчиња, БЛИЗНАК
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Броење од 300 Конци Египетски Памучни Длабоки Џебни Постелнини И Навлаки За Перници, Комплет Чаршафи Од 4 Парчиња, БЛИЗНАК

Направете го вашиот кревет вашето среќно место Со 300Конец Брои 100% Египетски Памук Длабоко Џеб Лист Во со

DEN 1759.84