• Свеж
Пијалок од вкус на ананас од Рика Оз - освежено де пина

Пијалок од вкус на ананас од Рика Оз - освежено де пина

Buyers rating:
DEN 343.68

Од стоката

Пијалокот за вкус на ананас на Рика е оној што е освежувачки, но има сладок вкус на пијалокот. Ова е нешто што најдобро се ужива со мраз бидејќи има малку погуст квалитет кога е топло. Можете да го мешате пијалокот со други сока и овошни сокови Realmente освежено освежување на освежување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Поларна Вар Селцер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поларна Вар Селцер

Чиста вода, милиони ситни меурчиња за пецкање на вашите пупки за вкус и одличен вкус на овошен вкус за за

DEN 2.33
Брзо шише со сок од лимонада литар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брзо шише со сок од лимонада литар

Исклучете ја жедта со смел, овошен вкус на вкус на пијалок сок од лимонада Тоа е брзо, бебе! Исклучете ја �

DEN 31.68