• Свеж
16 W 40 H тркалезна горната површина за монтирање PVC Gable отвор: Функционален, W 2 W 2 P Brickmould Shill Frame

16 W 40 H тркалезна горната површина за монтирање PVC Gable отвор: Функционален, W 2 W 2 P Brickmould Shill Frame

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Површинските монтирање на ПВЦ за отвори за гејли се долготрајни, издржливи и треба да бидат насликани при приемот пред инсталацијата. Достапно во функционални и нефункционални, ПВЦ-отворите за гејпти се достапни во плетеницата со големини и форми, сигурно ќе одговараат на кој било проект. Не само што тие се прекрасна архитектонска карактеристика, туку ако ја изберете функционалната опција, тие исто така ќе помогнат во протокот на воздух во вашиот поткровје. Димензии : 16 "W x 40" H - Големина на рамката : 2 "W x 2" P - Областа за вентилација : 35 квадратни. Во . Инсталацијата за монтирање на површината е едноставна и брза, со завртки и лепило. Многу големини и стилови на располагање, за да одговараат на потребата од кој било проект. Издржлив и долготраен, ПВЦ е непропустлив на надворешните елементи. Функционалните и нефункционалните опции се и двете достапни. ПВЦ може лесно да се наслика за да одговара на постојната трим.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Екена Милворк 16W 36H Половина Врв Врвот Лево Теренот: Функционални, Пвц Фронтон Пропустливи w 1 4 Рамен Трим Рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Екена Милворк 16W 36H Половина Врв Врвот Лево Теренот: Функционални, Пвц Фронтон Пропустливи w 1 4 Рамен Трим Рамка

Пвц фронтон отвори не се само долготрајни, издржливи и лесни за инсталирање, тие веднаш додаваат огромн�

DEN 11059.04