• Свеж
Да4all јога блокови и сет на каиш-блок од јога пена и каиш за јога со Д-прстен

Да4all јога блокови и сет на каиш-блок од јога пена и каиш за јога со Д-прстен

Buyers rating:
DEN 959.84

Од стоката

Правењето јога никогаш не може да биде полесно и поудобно од порано! Добијте го ова специјално комбо да, 4all јога блок и каиш за јога за поефикасно вежбање јога и добијте голема поддршка и помош за повеќе предизвикувачки пози. Повеќе не грижете се за нефлексибилноста или тесните мускули кои ве спречуваат да изведувате одредени пози или целосно да го истегнете вашето тело! Овој специјален јога блок и комбо-каиш комбо е економично мора да има за нови почетници или секој што ужива во задоволството да прави јога! Започнете го вашето духовно патување за да го пронајдете внатрешниот мир и позитивната енергија сега со само клик "Додај во количката "! • Блокот на површинска јога со висока густина на пена, која е докажана за влага, ги спречува бактериите. • Затегнати рабови за да се обезбеди доверба и удобност под вашата кожа. • Помогнете да го пронајдете центарот на гравитација да биде поизбалансиран за време на пози. • Прилагодлива лента за јога од 8 стапки со мека издржлива памучна ткаенина удобна против кожата. • Силен d прстени лесни за навој и безбеден. • Дизајнирано за подобрување на флексибилноста, јога практики, пробивање и намалување на ризиците од повреди. • Совршен за јога, пилатес, дневно вежбање или физикална терапија. • Продлабочете ги истегнувањата, помагајте со тешко достапни пози. • Подобрете ги загреаните, подобрување на флексибилноста, зајакнување и тонирајте ги мускулите и додајте предизвик на вежбите. • Обезбедете стабилност и поддршка почетници целосно да се протегаат во пози и да ги добијат сите здравствени придобивки. • Помогнете на искусни јоги да постигнат оптимално усогласување при изведување на напредна поза. • 1 година ВИР-ИЗВЕДУВАЈТЕ ја вашата нарачка сега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јога директна сина пена блок за јога
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога директна сина пена блок за јога

Популарна меѓу студијата, спортски сали и поединците, нашиот најпродаван 4инчен блок за јога од пена е и�

DEN 0.67
Сет на јога со 6 парчиња Сиван, вклучува 1 2 Ултра густа NBR вежба мат, блокови од јога, пешкир за јога, јога рачна крпа и каиш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сет на јога со 6 парчиња Сиван, вклучува 1 2 Ултра густа NBR вежба мат, блокови од јога, пешкир за јога, јога рачна крпа и каиш

Покрај тоа, МАТ има интегрирана лента за носење за ваша погодност и брзо и лесно се брише Доволно за да г�

DEN 959.84