• Свеж
Цунами флук манија свирка шема бела со милар 1. мл

Цунами флук манија свирка шема бела со милар 1. мл

Buyers rating:
DEN 327.84

Од стоката

Смешките за манија на цунами се дизајнирани да се спуштат длабоко, да привлечат флукс и да се закачат брзо и сигурно. Супер острата, фалсификувана, црна кука со никел е дизајнирана со долга треска и тркалезна свиоци за да се одржи поголеми мамки, додека дозволува точката на кука да биде далеку над телото на мамката за подобри патеки. И, има специјално додаден чувар Барб под куката за да се задржат миризливи грутки или мамки во соодветна позиција за најдобра презентација во водата за исплата. Целосните преливи на тешка, привлечна милар додаваат дури и морски искра и штрајк што предизвикуваат блиц. Во три докажани холографски обрасци, секоја свирка има 3Д холографски очи за уште поголема привлечност. Достапно во пет тежини од една унца до четири унци, има fluke манија за да се влезе во вистинските длабочини и да се најде дека доорматот што сте го барале. Цунами флук манија свирка 1,5 мл. Chartreuse White : Супер остра фалсификувана црна кука. Бодликава шанка за да ги држите вашите тизер и мамка. Долгиот шанк и тркалезниот свиок држат големи мамки. Мојларната опашка привлекува риба и е исклучително издржлива. 3Д холографските очи дејствуваат како предизвикувачка точка за штрајкување на рибите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

-ЛИН 0. Оз Хумпи свирка
 • Свеж
Оценка на купувачите:

-ЛИН 0. Оз Хумпи свирка

Овие метални свирки од pline работат одлично за грч или розов лосос Завршено во светла, издржлива, отпорна

DEN 351.20
Беркли фудбалски свирка
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли фудбалски свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 1.33
Diamond Jig Single Hook Hook Rhoish, скуша, Оз
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Diamond Jig Single Hook Hook Rhoish, скуша, Оз

Добијте повеќе од вашите патувања за риболов со Maurice Sporting Goods Diamond Jigs Hook Mackerel Направено е да ви помогне да

DEN 0.33
Беркли фудбалски свирка
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли фудбалски свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, фудбалската свирка на Беркли® ги

DEN 175.84
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Fusion19? Bucktail Jig има квалитетни компоненти кои се идеални за

DEN 119.52
Fusion Swimbait Jighead
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Fusion Swimbait Jighead

Куките на Беркли Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на свирката за пливањ�

DEN 175.84
Фузија Снеп свирки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фузија Снеп свирки

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика Снежната с

DEN 1.33
Team Crappie Slab Dragger Jig Hook, Monkey Shine, Oz.
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Team Crappie Slab Dragger Jig Hook, Monkey Shine, Oz.

Ранер на патот г дин Крапи Слабдрагер, мајмун сјај, 1 / 16 мл., 2 пакет, риболов на риболов создава блиц и виб�

DEN 0.33
Беркли за пливање
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли за пливање

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свитката за пливање во Беркли® ги

DEN 2.00
Беркли за пливање
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли за пливање

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свитката за пливање во Беркли® ги

DEN 271.84
Beau Mac Super Buoyant измамник специјален
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Beau Mac Super Buoyant измамник специјален

Можете да го подобрите бројот и големината на рибите што ги фаќате користејќи го специјалниот Beau Mac изма

DEN 2.00
Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли Фузија Бакктаил риболов свирки

Дизајнирано да се спари совршено со Berkley® Gulp! ®, Bucktail свирка Fusion19 има квалитетни компоненти кои се идеалн

DEN 351.20
Луди речни црви свирки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Луди речни црви свирки

Свитките за црви на Луда Ривер се изработени од висококвалитетна пластика, кои се супер залепени на теш�

DEN 271.84
Беркли прескокнувајќи свирка
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Беркли прескокнувајќи свирка

На врвот со неодоливо здолниште со зачинување на Power Bait® и кука Fusion19 ™, свирката на Беркли Скипин ги содр

DEN 2.67
Фузија Шеки глава
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фузија Шеки глава

Куките на Berkley® Fusion19 ™ се за секого, од почетниците до страствен риболов Главата на тркалезната топка Ша

DEN 175.84
Фузија Снеп свирки
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Фузија Снеп свирки

Snap Jig Berkley® Fusion19 ™ е разноврсна глава за акција што се спарува со вашата омилена мека пластика...

DEN 175.84