• Свеж
Коско едноставни чекори Бебе Вокер, чудовиште Шели

Коско едноставни чекори Бебе Вокер, чудовиште Шели

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Среќен чудовиште носи слатка забава на Коско едноставните чекори Вокер. Спитните бонбони и крофните изгледаат вкусно, но нема да предизвикаат шуплини. Овие играчки се одлични за да им помогнат на малите раце да научат да се фаќаат и да грабнат. Вметнувачот за вметнување е совршен за време на закуска и лесно се вклопува во горниот решетка на вашата машина за миење садови за брзо расчистување. Со деца, се случуваат хаос, но машината што може да се пее и безбедното седиште за сушење ги прават едноставни за да се грижат кога ќе направат. Вокер има две различни опции кои ви овозможуваат да се прилагодите на вистинската висина бидејќи малите нозе на бебето растат подолго. Исто така е лесно да ги чувате едноставните чекори што шетаат или да ги однесете за возење кога патувате. Повеќе од 70 години, Cosco® е водечки бренд за деца на производи, признат за својата посветеност на безбедноста и вредноста. Од отскокнувачи до седишта за автомобили, нишалки до колички и високи столчиња за да играат дворови, основните производи за бебиња на Cosco имаат цврста вредност и паметен дизајн. Забавни, интерактивни играчки ги охрабруваат моторните вештини. Машината за перење и безбедно седиште за миење на машината. Safe Safe Safe Insert Shail е одлична за закуски. 2 височини ви овозможуваат да го прилагодите Вокер додека растат нозете на бебето. Едноставно поставување - не се потребни алатки. Компактна кога ќе се расклопи, за брзо и лесно складирање. За употреба до 30 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Chicco - DJ Baby Walker, морски соништа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Chicco - DJ Baby Walker, морски соништа

Овој Chicco DJ Baby Walker нуди часови забава за новороденчиња кои почнуваат да го истражуваат светот...

DEN 2.00