• Свеж
Авалон Органски Сјај Подобрување И Негување Дневен Регенератор Со Јаболков Оцет, фл оз

Авалон Органски Сјај Подобрување И Негување Дневен Регенератор Со Јаболков Оцет, фл оз

Buyers rating:
DEN 325.76

Од стоката

Суровиот јаболков оцет, екстрактот од коприва, маслото од арган и маслото од бабуса работат заедно за да ја вратат косата во природната рн рамнотежа, оставајќи ја да се чувствува обновена и свиленкаста мазна. Овој ewg потврден регенератор е направен со не-гмо состојки и без парабени, груби конзерванси, синтетички бои или мириси, фталати или сулфати. Исто така е веган и не е тестиран на животни. Курирани од чистите ресурси На природата, Авалон Органски Производи за нега на кожа, нега на коса и производи за бања и тело се длабоко вкоренети во длабокото почитување на земјата. Комбинирајќи ја модерната наука со ботаничкиот свет, ние постојано се стремиме да ја усовршиме секоја формула, да развиваме експертиза и да испорачуваме иновации. Пребарувајќи ги разубавувачките придобивки скриени во секое растение, Авалон Органикс смислено развива формули за не само да го храни телото, туку и да ги храни умот и душата. Длабоко ја храни и условува преоптоварената коса да се заклучи во сјај и да ги намали летањата. Сертифицирана органска формула направена со растителни ботанички и есенцијални масла. Ревитализирајте ја и вратете ја досадната, уморна коса Со Авалонски Органски мазен сјај регенератор од јаболков оцет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.