• Свеж
Детското место момчиња ги истегнуваат ткаени дното на Чино, големини 4-16

Детското место момчиња ги истегнуваат ткаени дното на Чино, големини 4-16

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Детските момчиња момчиња со 2-пакети за истегнување на чино се одобрени униформа. Пакетот од 2 панталони за истегнување на чино има затворање на копчињата со Zip Fly, предните странични џебови и заварувајте ги џебовите, јамките за појас и внатрешните прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување. Слабите ткаени дното се претходно измиени за додадена мекост и да се намали намалувањето. Вршените дното на истегнување со 2 пакувања доаѓаат во големини 4-16. Направено од 97% памук/3% спандекс твил. Пакет од 2 слаби панталони со чино. Затворање на копчињата со поштенски мува. Предни странични џебови; џебови за заварување. Јамки на појас. Внатрешни прилагодливи јазичиња за половината за прилагодено вклопување. Пред-измиени за дополнителна мекост и да се намали намалувањето. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Новороденче Девојче Облека Одговара Срце Точка Цветни Печати Без Ракави Ребрести Плетени Прашка Резервоарот Блузи Еластични

Бебе Девојка Облека Одговара Срце / Точка / Цветни Печати Плетени Ребра Прашка Резервоарот Блузи И Еласт

DEN 255.84
Облека За мали деца Поставува Дозвола Мали Девојчиња Принцеза Фустан Косплеј Костими За Деца Бебе Облечи Деца Свадба Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За мали деца Поставува Дозвола Мали Девојчиња Принцеза Фустан Косплеј Костими За Деца Бебе Облечи Деца Свадба Облека

Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Препорачана Возраст За Должина Ширина На Р�

DEN 1.67
Цврст V-врат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Цврст V-врат

Оваа тивратврат од избледена слава е мора да има суштинско значење за вашата млада девојка Едноставнат�

DEN 255.84
Кухас Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Обична Еднобојна Тркалезна Боја Вкрстени Набори Лабави Долги Ракави Плус Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кухас Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Обична Еднобојна Тркалезна Боја Вкрстени Набори Лабави Долги Ракави Плус Големина

Кухас Женски Модни Блузи Кошули Fall Winter Зима Обична Еднобојна Тркалезна Боја Вкрстени Набори Лабави Дол�

DEN 0.33
Аислор Деца Девојки Гимнастика Танц Облека Трико Без Ракави Со Шорцеви Атлетски Балет Големина На Велосипед 4-Кралска Сина И
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Аислор Деца Девојки Гимнастика Танц Облека Трико Без Ракави Со Шорцеви Атлетски Балет Големина На Велосипед 4-Кралска Сина И

Комплетот Вклучува : 1 парче Трико, 1 парче Кратка Состојба : Ново со тагматеријал : 95% Полиестер, 5% Спандек

DEN 239.84