• Свеж
Производи за влечење, носалин сол тегла, 10. мл

Производи за влечење, носалин сол тегла, 10. мл

Buyers rating:
DEN 639.84

Од стоката

Назалинската сол ви го олеснува да ги исчистите носните пасуси за да можете да дишете јасно. Добивате доволно во секоја тегла за да направите 120 чаши за многу намени. Овој солен раствор сол работи со носалинскиот систем и други производи. Нема конзерванси или адитиви за поприродни перформанси. Вклучената мерна лажица ви дава прецизни мерења. Користете го овој производ кога сакате олеснување од настинки, алергии или само редовно метеж. Чистата сол е лесна за употреба и ефикасна. Производи за превземања насалин сол сол, 10,5 мл (пакет од 3) : Користете со назалин или други назални решенија. Ви помага да ги исчистите вашите синуси. Користи високо прочистена не-јодизирана сол. Направено да се користи со решение за мешање. Прави 120 чаши. Нема конзерванси на адитиви. Доаѓа со мерна лажица. 10,5 ул по тегла. 3 тегли по пакет. Направено од 99,99% прочистен натриум хлорид.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мортон Јодизирана морска сол, Оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мортон Јодизирана морска сол, Оз

Мортон јодизирана морска сол се создава во пенливи води на Пацификот и се спакувани во САД...

DEN 367.68
Ловец На Зачини Цели Розови Пиперки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ловец На Зачини Цели Розови Пиперки

1 Ловецот На Зачини Зрна Пиперка, Розова, Целосна, Природна и Кошер Сертифицирана 2 Шарен гарнир кој дава

DEN 351.84
Алеси Мелница Морска Сол, 5. Унца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алеси Мелница Морска Сол, 5. Унца

Алеси Морската Сол е спакувана во нашите уникатни, лесни за употреба, врвни стаклени шишиња...

DEN 2.33
Делиш Целиот Црн Пипер, оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Делиш Целиот Црн Пипер, оз

Цели Зрна Црн Пипер За Мелницасо Тоа Е Деликатесовршен за мелница за зачини и полнење Направете го тој с

DEN 1.33
Мортон Сол, Обичен, Унца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мортон Сол, Обичен, Унца

Morton® Солта е главен производ во кујните низ Америка, бидејќи е совршен избор за отклучување на вкусните,

DEN 176.00
Ел Гуапо Земјата Црн Пипер, 1. оз
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ел Гуапо Земјата Црн Пипер, 1. оз

Мелен Црн Пипер (Пимиента Негра Молида) е суштински зачин со место во кујната и на масата Посипете додав�

DEN 2.33
Алпски допир 8oz пипер мешавина зачин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Алпски допир 8oz пипер мешавина зачин

Во Монтана, вистинските луѓе бараат вистинска храна и вистинска пиперка да ја зачинат Зачинот на мешави

DEN 255.84