• Свеж
Девојки за правда без шоу спортски чорапи, 12-пакувања, големини М-л

Девојки за правда без шоу спортски чорапи, 12-пакувања, големини М-л

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Земете спортски и стилски на следното ниво со овој 12-пакет на спортски спортови без шоу од правда. Тие имаат мешавина од забавни дизајни за вратоврска, шарени обрасци, бои на виножитото и основни цврсти парови, што ги прави совршени за игра и секој ден. Овие чорапи се направени во мека мешавина од полиестер и спандекс, нудејќи супериорна удобност што е одлична за целодневно носење. Материјал : 95% полиестер/3% гума/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 12 пара чорапи. Големина : М (7,5-3,5) и Л (4-10). Карактеристики : Се одликува со мешавина на забавни разнобојни дизајни и светли акценти на букви. Девојки спортски чорапи без шоу од правда. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

wofedyo бебе најважен животните деца момчиња чорапи боси аква чевли чорапи нелизгачки девојки кат цртан филм шема мрежа патики
  • Свеж
Оценка на купувачите:

wofedyo бебе најважен животните деца момчиња чорапи боси аква чевли чорапи нелизгачки девојки кат цртан филм шема мрежа патики

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 2.67
Компресивни Чорапи за Компресија за Жени Божиќно Корално Руно Печатење Подебели Чорапи За Тепих Против лизгање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Компресивни Чорапи за Компресија за Жени Божиќно Корално Руно Печатење Подебели Чорапи За Тепих Против лизгање

Чорапи за Компресија со манжетни За Жени Божиќно Корално Руно Печатење Подебели Чорапи За Тепих Против

DEN 2.67