• Свеж
Livingивеењето на островот Симс - XBO еден [дигитален]

Livingивеењето на островот Симс - XBO еден [дигитален]

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Избегајте од обичните и уживајте во лежерен начин на живот! Седнете и опуштете се добредојде во Сулани, каде што сонцето сјае светло, а ноќите се тотално разладени. Поставете плови на блескавата вода во вашиот остров кану, пливајте до вашата содржина на срцето и истражете ја сценографијата на воден плоча. Влезете или помогнете да станете конзерватор, исчистете ги плажите и гледајте како влијанието на Симс Блум низ целиот остров. Однесете на брановите во риболов или нуркачка кариера или станете чувар на живот за да ги задржите локалното население безбедно под сонцето. Рок на островот вибрации се облекуваат во тропска облека инспирирани од сонце, песок и бранови. Или, подгответе се за активности на вода како нуркање и пливање. Украсете рустикална оаза со домашни предмети и одмотајте во барот Тики. Ако некој тврди дека треба да ги платите во картички за подароци, ве молиме известете го на асистентот за поплаки на ФТЦ. Островот Симс 4, Електронски уметности, Xbox One, [Digital], 60744 Производител : Интерактивни комуникации. Оценка на ЕСРБ : Тинејџер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Расадник на Ubisoft Petz
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Расадник на Ubisoft Petz

Научете како да се грижите за симпатичното бебе Петц : Дајте им млеко, чувајте ги чисти и топло, помогнет�

DEN 4784.00
Бани Парк-Плејстејшн 5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бани Парк-Плејстејшн 5

Изберете од низа различни украси и играчки за да создадете шармантен парк! Проширете го вашиот парк и зг

DEN 383.68
Измешајте 2, PlayStation 4
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Измешајте 2, PlayStation 4

"Иселувањето 2 е незгодното продолжение на светски познатиот симулатор базиран на физика Работејќи как�

DEN 687.84
Драма Квинс - Нинтендо ДС
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Драма Квинс - Нинтендо ДС

Драмски кралици Nintendo DS Клучни карактеристики и придобивки : Вртете го тркалото и изберете ја вашата пат�

DEN 1.00
Петз Коњ Клуб-Wii
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Петз Коњ Клуб-Wii

Можеш ли да одгледуваш, да се грижиш и да го сакаш сопствениот коњ за миленичиња? / ESRB EСите Клучни Карак�

DEN 2079.84
Манија за чување деца - НИНТЕНДО ДС
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Манија за чување деца - НИНТЕНДО ДС

Манија за чување децаКлучни Карактеристики И Придобивки На Нинтендо ДС : продолжение на многу успешнат�

DEN 799.20
Магичен Жу Жу Принцеза: Кочии И Замоци
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Магичен Жу Жу Принцеза: Кочии И Замоци

Облечете се во сите нови облеки!Истражете го замокот На Дашингтон!Соберете задоволства за да го одржите

DEN 1.67
Пец Догз Талент Шоу НДС
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пец Догз Талент Шоу НДС

Пец Догз Талент Шоу НДС Обучете ги вашите кученца во забавни активностиВклучувајќи скејтборд, курсеви �

DEN 1.67