• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Тропска риба 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Тропска риба 2 платно уметност од Курт Шафер, бел мат, црна рамка

Buyers rating:
DEN 2601.60

Од стоката

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче, со готов, има тропска риба. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Авенија на пистата Авенија Природа и пејзаж wallидни уметнички платно печати 'Sai - Јута 4VR3195' пустински пејзажи - портокалови,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Авенија на пистата Авенија Природа и пејзаж wallидни уметнички платно печати 'Sai - Јута 4VR3195' пустински пејзажи - портокалови,

Саи Јута 4 VR3195, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна портокалова

DEN 2.00
Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „Имавте во Meубовните цитати и изреки - црно, злато
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пистата авенија типографија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „Имавте во Meубовните цитати и изреки - црно, злато

Ме имавте во Meow, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја, �

DEN 303.20
Трговска марка ликовна уметност „Шарени апстрактни кругови“ платно уметност од Ејми Вангсгард, црна мат, црна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност „Шарени апстрактни кругови“ платно уметност од Ејми Вангсгард, црна мат, црна рамка

Уметник : Ејми Вангсгардбјект : Апстракт Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Шарена апстр

DEN 3.00
Трговска марка ликовна уметност Hotешки ноќи Канвас уметност од магистерска ликовна уметност, бела мат, рамка за бреза
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Hotешки ноќи Канвас уметност од магистерска ликовна уметност, бела мат, рамка за бреза

Тема : Апстракт Стил : Современа Производ Тип : Рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка ликовна

DEN 457.44